Gürhan Albayrak’tan TOKİ açıklaması - Eskişehir Haber

Eskişehir Politika

Gürhan Albayrak’tan TOKİ açıklaması

Gürhan Albayrak’tan TOKİ açıklaması
Yayınlama: 4 Temmuz 2024 Perşembe
A+
A-

Teslim tarihi için gün sayılıyor

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak, TOKİ’nin Vadişehir – Mamuca mevkiinde bulunan şantiye alanını ziyaret etti. Yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi alan Albayrak, etap etap proje hakkında bilgiler verdi.

Çalışmalarda sona gelindiğini ve konutların teslim tarihi için gün sayıldığını vurgulayan Albayrak, açıklamasında şunları söyledi:

“Odunpazarı ilçemize bağlı Vadişehir - Mamuca mevkiinde TOKİ tarafından yapımı tamamlanmak üzere olan konutların şantiye alanını ziyaret ettik, yetkili arkadaşlarımızdan bilgi aldık.

1-2-4’üncü etaplardaki çalışmalar hemen hemen bitmiş durumda. 3’üncü etap çalışmaları ise yıl sonuna kadar tamamlanmış olacak. Odunpazarı ilçemizde 3109 daireyi yıl sonuna kadar Eskişehirli hemşehrilerimize bir an evvel teslim etmek için ekipler var gücüyle çalışıyor.

Projelerin tamamlanmasıyla birlikte TOKİ Eskişehir’de bugüne kadar toplam 15 bin civarı konutu hemşehrilerimize kazandırmış olacak. Dile kolay, 15 bin vatandaşımıza depreme karşı dayanıklı, yeni ve modern bir yuva… Daha Stadyum, hastane, camii ve kamu binalarımızı saymıyoruz bile. Devletimiz var olsun.  

Deprem riski olan şehrimizde 25 yılda yalnızca 24 daireyi dönüştüren Eskişehir Büyükşehir Belediyemizdeki ekiplere bahane değil hizmet üretmelerini tavsiye ediyoruz…”Gönderen: journalBir Yorum Yazın
Bu habere yorumlar
Copyright © 2024