Küpeli: İlçelerimizin kalkınmasını önemsiyoruz - Eskişehir Haber

Eskişehir Ekonomi

Küpeli: İlçelerimizin kalkınmasını önemsiyoruz

Küpeli: İlçelerimizin kalkınmasını önemsiyoruz
Yayınlama: 17 Mayıs 2024 Cuma
A+
A-

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Ayva, 31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde Çifteler Belediye Başkanı seçilen Zehra Konakcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Çifteler Belediye Başkanı Zehra Konakcı, nazik ziyaretleri için Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Ayva’ya teşekkürlerini iletti. Gerçekleşen ziyarette Başkan Konakcı, yeni dönemde yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verirken, alt yapısı ve üst yapı çalışmalarıyla örnek gösterilen bir ilçe olmayı hedeflediklerini belirtti. Ayrıca, ilçede faaliyet gösteren fabrikaların sayısını artırmayı ve ilçeye yeni yatırımlar kazandırmayı hedeflediklerini aktaran Konakcı, Türkiye’nin en büyük OSB’lerinden biri olan Eskişehir OSB ve yönetiminin tecrübelerinden yararlanmak istediklerini ifade etti.

Şehrin bütünsel kalkınması için çalışıyoruz

Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir’in tüm ilçeleri gibi Çifteler’in de içinde barındırdığı değerlerle kent için son derece önemli bir ilçe olduğunu aktardı. Eskişehir OSB yönetimi olarak şehrin bütünsel kalkınması ve sanayinin büyümesi için yoğun gayret gösterdiklerini ifade eden Başkan Küpeli, ilçelerin kalkınmasını çok önemsediklerini vurguladı. Başkan Küpeli, Çifteler’e yapılacak olan sanayi yatırımları konusunda Eskişehir OSB’nin tecrübelerini aktarmaya ve Çifteler Belediyesi ile iş birliği yapmaya hazır olduklarını belirtti.

 

 

 Gönderen: journalBir Yorum Yazın
Bu habere yorumlar
Copyright © 2024