Kano Türkiye Kupası Yarışları Eskişehir’de yapıldı - Eskişehir Haber

Eskişehir Spor

Kano Türkiye Kupası Yarışları Eskişehir’de yapıldı

Kano Türkiye Kupası Yarışları Eskişehir’de yapıldı
Yayınlama: 7 Temmuz 2024 Pazar
A+
A-

Türkiye Kano Federasyonu ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin iş birliğiyle Eskişehir’de düzenlenen “Intercity Durgunsu Kano 2024 Türkiye Kupası Yarışları” nefesleri kesen mücadelelere sahne oldu. 3 gün süren Türkiye Kupası heyecanı düzenlenen ödül töreniyle tamamlandı.

Türkiye Kano Federasyonu 2024 faaliyet programında yer alan ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı, “Intercity Durgunsu Kano 2024 Türkiye Kupası Yarışları” Sarısungur Göleti’nde gerçekleştirildi.

3 gün süren yarışlara aralarında Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcularının da bulunduğu Türkiye’nin dört bir yanından 34 kulüpten 328 sporcu katıldı.

İlk gün 1000 metre yarışlarının yapıldığı Türkiye Kupası mücadelesi, 500 metre ve 200 metre yarışları ile devam etti. Yarışların son gününde ise final heyecanı yaşandı. Büyük bir mücadelenin yaşandığı finallerde dereceye giren sporculara madalyalarını ve kulüplere kupalarını; Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Osman Ercan, Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ESKİ Genel Müdürü ve Türkiye Kano Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Özen ve protokol üyeleri verdi.Gönderen: journalBir Yorum Yazın
Bu habere yorumlar
Copyright © 2024