Büyükerşen yasal değil diyordu, Ünlüce Eskişehirspor’a destek sözü verdi - Eskişehir Haber

Eskişehir Magazin

Büyükerşen yasal değil diyordu, Ünlüce Eskişehirspor’a destek sözü verdi

Büyükerşen yasal değil diyordu, Ünlüce Eskişehirspor’a destek sözü verdi
Yayınlama: 11 Mart 2024 Pazartesi
A+
A-

“Eskişehirspor’a yasal anlamda nasıl yardım edeceğini göstersinler, söylesinler” diye kunuşan Yılmaz Büyükerşen Eskişehirspor'a destek vermediği için yıllarca eleştirilmişti. 

Bu konuda sık sık sorulan sorular benzer açıklamalar veren Yılmaz Büyükerşen bir toplantıda bu konuda sorulan soruya “Para lazım ya, belediyeler yolunu bulurlar diyorlar. Köşe yazıları, akıl hocaları ve yöneticiler bana anlatsınlar. İmar yolu dışında nasıl başka bir yol bulunur. Kanun yasaklarsa, kanunun arkasından dolan diyorlar. Ya bu ne demek, üç kağıt demek. Bunları söyleyen akıl hocaları taraftarları heyecanlandırıyorlar, ümit veriyorlar. Bana yol göstersinler belediyelerden nasıl yardım edilir. Mümkün değil. Belediyelerin hali ortada. Bunun dışında yardım edemez belediyeler. Allah'tan kanunla yasaklamışlar. Taraftarın oyunu alırız diye yapılıyordu, sonra bunu kanunla yasakladılar.” dedi.

Yılmaz Büyükerşen'in bu açıklamalarını bilen vatandaşlar dün projelerini açıklayan CHP Eskişehir Büyükşehir Belediye adayı Ayşe Ünlüce'nin Eskişehirsporla ilgili sözlerini duyunca "kim doğru söylüyor" yorumlarını yaptı.

Ayşe Ünlüce seçilirse Eskişehirspor’un deplasman masraflarını karşılayacağız diyor..Yılmaz Büyükerşen ise yıllarca Es-Es’e yardım etmek kanuni değil dedi.Kanuni değilse Acaba sayın ünlüce cebinden mi karşılayacak deplasman masraflarını?Gönderen: journalBir Yorum Yazın
Bu habere yorumlar
Copyright © 2024