ESTÜ 2024 Mezunlarını Coşkuyla Uğurlamaya Hazırlanıyor - Eskişehir Haber

Eskişehir Eğitim

ESTÜ 2024 Mezunlarını Coşkuyla Uğurlamaya Hazırlanıyor

ESTÜ 2024 Mezunlarını Coşkuyla Uğurlamaya Hazırlanıyor
Yayınlama: 25 Mayıs 2024 Cumartesi
A+
A-

Eskişehir Teknik Üniversitesi, 2023-2024 Akademik yılında mezun olacak öğrencilerini geleceğe coşkuyla uğurlamaya hazırlanıyor.

Mezuniyet pilavı ikramı ile başlayacak.

2 Haziran 2024 Pazar günü ESTÜ Stadyumunda gerçekleşecek olan mezuniyet töreninde ESTÜ’lü gençler mezuniyet heyecanını ve gururunu arkadaşları, aileleri ve hocalarıyla paylaşarak yeni bir hayata adım atacaklar. Gün içinde Fakülteler ve Meslek Yüksekokullarında mezun öğrenciler ve ailelerine mezuniyet pilavı ikramı ile başlayacak olan mezuniyet heyecanı, Atatürk Anıtına çelenk sunumu ve saygı duruşunun ardından tören alanına kortej yürüyüşü ile devam edecek.

ESTÜ 2024 mezunları gururla keplerini havaya atacak.

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü, Fakülteler ve Yüksekokullarda dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri ve hediyelerinin takdim edileceği törende, ESTÜ 2024 mezunları gururla keplerini havaya atacak. 

Mert DEMİR ESTÜ’lülerle buluşacak.

Mezuniyet töreni son dönemin popüler sanatçılarından Mert DEMİR konseri ile devam edecek. Tüm örgün üniversite öğrencilerine açık olan ve yoğun katılımın olacağı konser, müzik ve eğlence dolu dakikalara sahne olacak.

ESTÜ mezunlarını profesyonel hayata gururla ve coşkuyla uğurlayacak.

Küresel ölçekte tercih edilecek mesleki bilgi ve becerileri edinmiş, yaşadığı dünyaya saygılı, farkındalığı yüksek, ahlaki ve etik değerlere bağlı ve milli değerlerine sahip çıkan bireyler yetiştirmeyi hedefleyen ESTÜ, 2023-2024 Akademik yılı mezunlarını profesyonel hayata gururla ve coşkuyla uğurlayacak. Gönderen: journalBir Yorum Yazın
Bu habere yorumlar
Copyright © 2024