IVECO eDAILY ’Yılın Çığır Açan Elektrikli Panelvan’ Ödülünü Kazandı - Eskişehir Haber

Eskişehir Otomobil-Motorsiklet

IVECO eDAILY ’Yılın Çığır Açan Elektrikli Panelvan’ Ödülünü Kazandı

IVECO eDAILY ’Yılın Çığır Açan Elektrikli Panelvan’ Ödülünü Kazandı
Yayınlama: 26 Mart 2024 Salı
A+
A-

eDAILY, eLCV teknolojisindeki yenilikleri ve görev odaklı tasarımıyla etkileyici bir elektrifikasyon sağlayıcısı olarak kabul edildi. Birleşik Krallık'taki kurumsal otomotiv kullanımının en iyilerinin ödüllendirildiği 2024 Fleet News Ödülleri’nden de ödülle döndü. eDAILY, 'Yılın Elektrikli Panelvan Atılımı’ ödülüne layık görüldü.

IVECO eDAILY, her yıl düzenlenen, filo yöneticilerinden tedarikçilere ve üreticilere kadar Birleşik Krallık'taki kurumsal otomotiv kullanımının en iyilerinin ödüllendirildiği 2024 Fleet News Ödülleri'nde 'Yılın Elektrikli Panelvan Atılımı’ ödülünü kazandı.

Sektör uzmanları, eDAILY'yi, eLCV teknolojisindeki yenilikleri ve en zorlu görevlerde bile çalışan operatörlerin ödün vermeden elektriğe geçmesini sağlayan görev odaklılığı nedeniyle takdir etti. Jüri, "IVECO teknik açıdan çok ileri görüşlü eDAILY ile, dizel minibüs operasyonunu yansıtan ve kullanım durumu ne olursa olsun tüm müşterilerin elektrikli aracı düşünmesini sağlayan bir yapısı var" yorumunda bulundu.

Hafif ticari araçlar arasında en sağlamı olarak nitelendirilen Daily ve onun ile aynı etkileyici yeteneklere sahip eDAILY, üstelik sıfır emisyonla… Güçlü bir kamyon tabanlı şasisiyle tamamen elektrikli eDAILY, 3,5 tona kadar çekme kapasitesi ve 4,6 tona kadar taşıma kapasitesi sağlıyor. Bir, iki ve üç batarya seçeneği ile (ve şimdi 7,2 ton azami yüklü ağırlığa sahip Daily 72C’nin 5100 mm şasi kabininde dördüncü bir batarya mevcuttur) yenilikçi modüler batarya kurulumu, operatörlerin taşıma kapasitesi ve mesafe taleplerini mükemmel bir şekilde yerine getirmeye imkân sunar. Değiştirilebilir batarya yapısına sahip eDAILY, IVECO Daily'nin sağlam DNA'sını korurken etkileyici EV performansı ile çok daha fazla operatörün elektrifikasyona geçmelerine öncülük eder.

eDAILY’nin oyunun kurallarını değiştiren bir diğer özelliği de 50kW'a varan eşsiz ePTO yerleşik gücüdür. Şu anda satışı yapılan, 50kW ePTO sağlayan tek eLCV olan aracın güç uygulamaları geniş bir yelpazeye yayılıyor. Ve bu özellikleri sayesinde ısmarlama gövdelerden temel ekipmanlara kadar her şeye güç sağlayabiliyor.

IVECO
IVECO, Iveco Group N.V.'nin bir markasıdır. (EXM: IVG) her gövde tipine uygun çok çeşitli hafif, orta ve ağır ticari araçlar, arazi kamyonları ve araçlar tasarlar, üretir ve pazarlar. Her müşteriye misyonuna tam olarak uyan aracı sağlamak için ürün portföyünü sürekli olarak yeniler ve genişletir. Tam kapsamlı teklifi, güvenlik ve konfora odaklanarak mükemmel bir deneyim sunmak için Sürücünün ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Filo sahiplerinin filolarını verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için geliştirilen çok çeşitli gelişmiş dijital, bağlanabilirlik özellikli hizmetler, IVECO'nun eksiksiz taşımacılık çözümünü geliştirir. IVECO, karbonsuzlaştırma stratejisini, biyo-metan, batarya elektriği ve yakıt hücresi teknolojilerinin daha da geliştirilmesini içeren çoklu enerji yaklaşımıyla sürdürüyor. IVECO, 6 üretim tesisi ve 7 araştırma ve geliştirme merkezi işletmektedir. 160'tan fazla ülkede 3.500 satış ve servis noktasına sahiptir ve bu noktada bir IVECO aracı nerede olursa olsun teknik destek garanti eder. IVECO, müşterileri için en güvenilir ortak ve tam kapsamlı oyuncu olma tutkusuyla taşımacılık sektörünün dönüşümüne güç vererek değişim yolunu açıyor.Gönderen: journalBir Yorum Yazın
Bu habere yorumlar
Copyright © 2024