DİYALOG VE TOPRAK SATIŞININ PERDE ARKASI - Eskişehir Haberler

DİYALOG VE TOPRAK SATIŞININ PERDE ARKASI

Anasayfa / Yazarlar / Hüseyin DÜŞ

Hedef 2000!.. Hedef Dinler arası Diyalog!..

 

  2000 yılı ile birlikte, sözde Dinler! arası Diyalog çalışmalarına resmen başlandı. Bu kapsamda Türkiyenin çeşitli bölgelerinde misyonerlerin çıkarlarına yarayacak projeler sırasıyla hayata geçirildi. "Dinler ve Kültürler Parkı Projesi", “Dinler Bahçesi” isimli projeler "İnanç Turizmi" yılı ilan edilen 2000 yılından itibaren hızlandırıldı. 

2000 yılı aynı zamanda, “Vatikan'ın Avrasya'yı Hıristiyanlaştırma Binyılı” ilan ettiği 3'üncü binyılın başlangıcıdır.

 1994 yılından beri Şanlıurfa'da belediye başkanlığı yapan Ahmet Bahçıvan, 2000 yılında önüne getirilen “Dinler ve Kültürler Parkı " projesini eline alır ve incelemeye başlar. Önce, adı konusundaki kaygılarını dile getirir, ardından önemli bir ayrıntı dikkatini çeker. Projeye göre, Şanlıurfa'nın göbeğine bir sinagog ve kilise yapılacaktır. Bahçıvan, Bakan Erkan Mumcu'ya "Urfa'da Yahudi yok ki!" der ve projeyi onaylamayı reddeder.

 

  Gerçekten çok vahim bir Türkiye tablosu görülüyor. Şimdi ki hedef ise 2023 !..

Acaba 2023, iddaa edildiği gibi; Tam Bağımsız Türkiye Cumhuriyetinin 100. yılında, Yeniden Büyük Türkiye’yi inşa etmek mi?.. Yoksa Büyük İsrail Devletine vilayet olmak mı?.. BOP Eşbaşkanlığı hangi gayeye hizmet ediyor?..

 

Hedef 2023!.. Hedef ne?..

 

  Maalesef Fatih’in vakf ettiği Ayasofya AKP eliyle kilise müze sınıfına sokuldu. İstanbul’un sur içi denen eski İstanbul alanlarıda özelleştirilecek. Galataport bunun ilk basamağıydı neyseki sekteye uğradı. Ama bu gayeden vazgeçmediler, çalışmalarına devam ediyorlar.

Allah muhafaza buyursun İslam beldesi “İslambol” yani İstanbulumuz İtalyanın içindeki din devleti Vatikan misali bir çehreye büründürülmek isteniyor.

 

Hedef 2023!... Hedef İstanbul!..

 

  Sıradan bir papaz olan ortodoks patriği barthelemos tüm dünya katoliklerinin dini lideri olan papa’nın konumuna sokulup muhatap alınmaktadır. Barthelemos aynı Vatikan gibi İstanbulun da bir din devleti olarak kendisine verileceği günlerin hayaliyle yaşamaktadır. Zaten bazı hadis kaynaklarında İstanbulun ikinci kez feth edileceği rivayetlerine rastlanmaktadır. Bundan ne anlaşılacak peki? Ya İstanbulumuz düşman eline geçecek yada İstanbulda yaşayanlar gayri müslim olacaklar.

  Türkiye toprakları yabancılara satıldı. Artık düşman topu ve tüfeği ile gelmiyor. Maddi ve manevi açıdan bizleri zayıflatarak, ayrıştırarak kolay lokma yapmaya çalışıyorlar. Topraklarını canı pahasına müdafaa eden bir ecdadın torunlarını, bir milletin varlık sebebi olan vatan topraklarını kendi elleriyle yabancılara satacak kadar özbenliğini yitirmiş bir millet haline getiriyorlar maalesef. Birtakım yerli işbirlikçilerde;

 “Ne var canım topraklar yabancılara satılıyorsa, toprağı alıp dışarı kaçıracak değillerya!..” diyebilecek kadar pişkin cevaplar verebilmektedirler. Sadece devletin üzerinde kambur olan, zarar eden kurumların özelleştirilmesi gerçekleştirilseydi, devlete para sağlayanları satmasaydınız dediğimiz zaman da, aynı ağızlardan şunları da işitmiştik hatırlarsanız; “Kar edeni de zarar edeni de satarız. Babalar gibi satarız!..”

 

Filistini ve bugün Filistinlilerin çektikleri ızdırapları unutmayın!.. Bugün Filistin halkının yaşadığı dram ve soykırımın nedeni biraz da kendi cahillik ve aç gözlülüklerinden oldu. Beş on kuruş paraya en kıymetli hazinelerini, var olma nedenlerini, geleceklerini, yani ülke topraklarını sattılar!.. O zaman dedelerinin gözünü kapatarak sattığı topraklara tekrar sahip olabilmek için, bugün torunları kanları ve canları ile bedel ödemek zorunda kalıyorlar. Hangi şart ve nedenle olursa olsun toprak satışları derhal durdurulmalı, geç olmadan bedelleri ödenerek geri alınmalıdır. Aksi halde topraklarımızı sattığımız yabancılar (özelliklede yahudiler) bizleri kendi topraklarımızda köleleri gibi çalıştıracaklar. Hiçbir söz hakkımız da olmayacak.

Hadi canım sende diyenlerinizi duyar gibiyim!.. Ferdi bir takım işlerde iyimser olmak iyi birşeydir ama mesele ferdi aşıp, bir devlet ve bir milletin bekasıyla ilgili olduğunda iyimserlik yerine temkinli olmak daha bir önem kazanmaktadır.

  Bakın ABD kurucularından olan, ABD başkanlığıda yapmış Benjamin Franklin, sonradan kendiside en üst derece mason olup yahudilerin çıkarları için çalışan bir maşa olmadan önce kendi hür iradesiyle dillendirdiklerini aşağıda okuyacaksınız.

  Demek ki; önceleri Siyonist Yahudilere karşı sert söylemlerde bulunmasına rağmen iktidara gelince yahudilerin hizmetine girenler sadece bizdeki bazı siyasiler değilmiş. Anlaşılan dünyanın birçok ülkesinde böyle işbirlikçi hükümetler varlığını devam ettiriyor. Böyle hain hükümetlerden bütün İslam devletlerinin tez elden kurtulması duasıyla rabbimize yakarmaktayız. Hadi ABD başkanına kulak verelim!..  

 ABD kurucularından Benjamin Franklin’in, Amerikan kurucu meclisinde 1789 da yaptığı konuşmayı birlikte okuyalım.

“ Birleşik Amerika devleti için büyük bir tehlike mevcuttur. Buda Yahudi’dir.    Centilmenler!..

 Yahudiler yerleştiği her memlekette normal hayat seviyesini mahvetmişler ve ticari haysiyet derecesini düşürmüşlerdir. Bunlar her zaman yerli milletten uzak durmuşlar ve kaynaşmamışlardır. Bunlar hükümet içinde hükümet meydana getirmişler ve kendilerine mukavemet eden milleti mali bir şekilde boğmaya çalışmışlardır. Son günlerde İspanya ve Portekiz hadiseleri de bunu göstermektedir. 1700 seneden fazladır yahudiler sızlanmaktadırlar. Bilhassa yurtsuz kaldıklarını ileri sürüp diğer milletlerden yardım istemektedirler. Fakat efendiler, eğer bugün medeni dünya kendilerine “Filistin” i verirse bir çok yahudi oraya gitmemek için türlü mazeretler uyduracaktır. Bunun sebebi nedir? “Çünkü vampirler diğer vampirlerin sırtından geçinemezler. İşte bu yahudi vampirler, kendi aralarında ekmek çıkartamazlar, onlar diğer milletlerin, başka dinden olanların ve başka ırktan olanların sırtlarından geçinirler.” Eğer meclis tarafından yahudiler kovulmazlarsa iki yüz seneden daha kısa bir zaman içinde bunlar memleketimize öyle bir akın yapacaklar ki bize hakim olup bizi mahvedecekler.                  “Eğer yahudileri kovmazsak, iki yüz seneden kısa bir sürede, çocuklarımız ve torunlarımız tarlalarda çalışacak, sevinç içinde kendilerinden geçip ellerini ovuşturan yahudi efendilerini besleyeceklerdir.” 

  Centilmenler! Size hatırlatıyorum,eğer yahudileri kovmazsanız, senelerce sonra torunlarımız büyük babalarına lanet edeceklerdir. Onlar nesillerden beri aramızda yaşadıkları halde Amerikan tefekkür tarzını benimsememişlerdir. Zaten sırtlanın canı çıkar, huyu çıkmaz. Tekrar ediyorum ki yahudiler bu topraklar için tehlikelidir, yahudiler bizim varlığımızı mahvedebilirler. Bunlar kanun yoluyla bu memleketten ihraç edilmelidirler.”  

  Evet dostlar 222 yıl önce bir öngörüyle bunları söyleyebilmiş ABD başkanı Franklin. İnşallah çok geç olmadan gerçekleri önce biz sonra da tüm insanlık fark eder ve Siyonizm belasına karşı toplu bir mücadele toplu bir uyanış başlar.

  Türkiye’mizde ve Dünyada bu uyanışın fitilini ateşleyen, Siyonizm tehlikesinden bahseden yegane insan merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı da bu vesileyle rahmetle anıyoruz. 

  Kalın sağlıcakla, sevgili dostlar…

10.901 okunma

Yorum Yap

24 Aralık 2019 Salı
Mayamız mı ekşidi?
6 Kasım 2018 Salı
Bioenerji ile şifalan
22 Haziran 2018 Cuma
Vakit Değiştirme Vakti!..
26 Eylül 2017 Salı
Boş yere yaratılmadın!..
2 Ağustos 2017 Çarşamba
Piknik notları ve İlkyardım
8 Mart 2017 Çarşamba
Aziz dostumun acı hayat tecrübesi
1 Mart 2016 Salı
Akıllı Adam Olmak!
16 Aralık 2015 Çarşamba
Nereye Gidiyoruz, Hani Kalkınma!..
28 Ekim 2015 Çarşamba
Kim bu Fos Osmanlıcılar...
2 Eylül 2015 Çarşamba
KÖTÜ YÖNETİCİ VE DECCAL
14 Temmuz 2015 Salı
Müslümanların Helakı!..
22 Mayıs 2015 Cuma
Kimse yapamaz, Ak Parti yapar!..
29 Nisan 2015 Çarşamba
YALANCI MAĞRURLAR BİZE YABANCI
26 Mart 2015 Perşembe
Memleketi Mahveden Beceriksizler
3 Ocak 2015 Cumartesi
İDEAL TOPLUM HAYAL Mİ?
25 Ekim 2014 Cumartesi
Türkiye’nin ateşle dansı!..
6 Ağustos 2014 Çarşamba
Hayır, hayır yüz bin kere hayır!..
24 Haziran 2014 Salı
İSLAM, SİYASET, YÖNETİM
28 Şubat 2014 Cuma
Ben Kimden Tarafım 2
30 Aralık 2013 Pazartesi
CEMAAT, HÜKÜMET, MENFAAT
26 Kasım 2013 Salı
YALAN YANLIŞ EĞİTİMİMİZ!..
30 Ekim 2013 Çarşamba
Kanlı Ellerin Kanlı Projesi: BOP
21 Eylül 2013 Cumartesi
Dünya Liderini Dinliyorum!..
13 Temmuz 2013 Cumartesi
Ah O Gemide Bende Olsaydım!..
11 Mayıs 2013 Cumartesi
Tarlaya Neler Ektik?..
26 Mart 2013 Salı
Saptırıcı Liderler
20 Şubat 2013 Çarşamba
İslam’a dönen Müslümanlar
26 Aralık 2012 Çarşamba
Politika Tesadüf Mü, Komplo Mu?
19 Kasım 2012 Pazartesi
AŞK ADAMI MI?.. KAÇIP FIRDÖNEN Mİ?..
22 Ekim 2012 Pazartesi
KIYAMET NE ZAMAN?
2 Ekim 2012 Salı
Sadıklarla olmak
28 Ağustos 2012 Salı
Fitre ve Çay Simit Hesabı
24 Temmuz 2012 Salı
Canlı Müslüman İstiyoruz!..
28 Haziran 2012 Perşembe
Cinsi Bozuklar
1 Haziran 2012 Cuma
Karakterli Müslüman!..
2 Mayıs 2012 Çarşamba
Aslından Koparılmış Protestanlar
21 Mart 2012 Çarşamba
Haktan Yana Olmak
24 Şubat 2012 Cuma
Lider ve Sistem 2
4 Şubat 2012 Cumartesi
LİDER ve SİSTEM
11 Ocak 2012 Çarşamba
KISSADAN HİSSE!..
26 Aralık 2011 Pazartesi
Allah İçin Çalışmak!..
10 Aralık 2011 Cumartesi
Cihad Ne Demek?
15 Ekim 2011 Cumartesi
HAYIRLARA MOTOR, ŞERLERE FREN
22 Ağustos 2011 Pazartesi
İnandığın Gibi Yaşa Türkiyem
25 Temmuz 2011 Pazartesi
BEN KİMDEN TARAFIM?..!..
19 Haziran 2011 Pazar
Ya Güdersin Ya Gidersin
1 Haziran 2011 Çarşamba
Hedef 2023, İstanbul Ayasofya Maratonu
25 Mayıs 2011 Çarşamba
Hayalüstü Hayaldi!.. Gerçek Oldu!..
19 Mayıs 2011 Perşembe
NE HALLERDEYİZ 2
28 Şubat 2011 Pazartesi
SUCUĞUNDA TADI KAÇTI!..
11 Şubat 2011 Cuma
Ne Hallerdeyiz ?
1 Şubat 2011 Salı
Ya AKP Olmasaydı !..
online ziyaretçi: 318
 
yukarı