BBP İl Divanı,Telekonferansla toplandı - Eskişehir Haberler

BBP İl Divanı,Telekonferansla toplandı

Anasayfa / Politika
BBP İl Divanı,Telekonferansla toplandı

Büyük Birlik Partisi Eskişehir İl Divanı, Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında toplantısını telekonferans görüşmesi ile gerçekleştirdi.

MKYK üyesi Ahmet Namık Akdoğan başkanlığında gerçekleşen telekonferans toplantısında,MKYK üyesi Ahmet Ulupınar ve divan üyeleri Eskişehir'deki alınan tedbirler ve yürütülen çalışmalar ile ilgili   değerlendirmelerde bulundu.

İlimiz ve İlçelerimizin Başkanlıkları tarafından yapılan faaliyetlerin sunulduğu telekonferansta bundan sonra nelerin yapılacağı,Eskişehir'de evinden çıkamayan ihtiyaç sahibi ve yaşlılarımıza en seri ve en yoğun şekilde ulaşılabilmesi,ihtiyaçlarının karşılanabilmesi konusunda yapılacak duyarlı çalışmalar anlatıldı.
 
MKYK üyesi Akdoğan yaptığı açıklamada: "Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici'nin tüm teşkilatlara verdiği direktifler Eskişehir İl Divanı tarafından eksiksiz uygulanmakta olup,yetkili makamlarla paralel yapılması gerekenler bu süreçte aynen devam edecektir.Bu toplantıda İl Başkanlığımızın,Kadın Kollarımızın, İlçe Başkanlıklarımızın ve Alperen Ocaklarımızın yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldık.

İlçelerimizde Koronavirüs önlemleri kapsamında yapılan çalışmalar ve hemşehrilerimizin hem sağlıkları hemde ekonomik problemlerini görüştük.Sosyal mesafe kuralına özen göstererek, yetkili makamlarımızın uygulamaya koyduğu kurallara uyarak çalışmalarına devam edecek olan teşkilatlarımızın önümüzdeki günlerdeki plan ve programlarını konuştuk. Hem birbirimizle hem Genel Merkezimizle koordineli devam eden çalışmalarla bu zorlu süreci Birlikte aşacağız.Toplantılarımız bir süre bu şekilde devam edecek.Tüm vatandaşlarımızdan ricamız,sağlığınız için mümkün olduğunca evinizde kalın." dedi.

 

4.061 okunma

Yorum Yap

23 Temmuz 2019 Salı

MİLLİ DAVAMIZ KIBRIS

online ziyaretçi: 1819
 
yukarı