Balon Patlatma Oyunu - Eskişehir Haberler

Balon Patlatma Oyunu

Anasayfa / Bilim-Teknoloji
Balon Patlatma Oyunu

Klasik balon patlatma oyunu gençten yaşlıya birçok oyun oynayan insanın gözdesi bir oyundur. Bu oyunda klasik olarak aynı renkteki balonlar bir arada birleştirilerek patlatılmak istenmektedir. Sarı renk, kırmızı renk, turuncu ve mavi renkli üç adet (veya daha fazla balon olabilir) bir araya geldiği zaman balon patlatma rekoru artmaktadır. Balon oyunları severler bu oyunlar altındaki yorum kutucuklarına yorum yazarak en yüksek puanlarını sergilemektedirler. Klasik balon patlatma deyince akla ilk gelen site olan www.balonoyun.com adresi oyunculara çeşit çeşit balon patlatma, kutu patlatma, top patlatma gibi ücretsiz html5 oyunları sunuyor.

En güzel balon oyunları ve macera oyunlarının yer aldığı bu oyun adresinde tek kişilik oyunlar, 2 kişilik oyunlar ve hatta tam ekran balon patlatma oyunları oynanabilmektedir. Renkli balon patlatma oyunu ve yeni nesil tasarlanmış olan balon patlatma 2-3-4-5-6 oyunlarının hepsi balonoyun.com adresinde. Aynı zamanda top patlatma ve klasik zuma oyunu, yine orta yaşlı oyuncuların çok çok sevdiği en iyi klasik tetroid tetris oyunları bu oyun sitesinde mevcuttur. Tetrisin değişik bir sürümü olan renkli top patlatma oyunları ile en yüksek puanları kapıp takım arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz.

Üst üste kutuların konularak oynandığı kutu patlatma 2 ve deniz altında balon patlatma, flash balon patlatan maymun oyunları, levelli balon patlatma, balon avcısı –balon savunması, suda balonlar ve zor balon patlatma gibi çeşit çeşit oyunlar oyun sitesi olan bu adreste bir araya getirilmiş. Tam ekran balon patlatmaca oyunu ve akıl zeka oyunlarının eklendiği bu sitede ilkokul, ortaokul, lise seviyesindeki zeka oyunları balon oyunları adresinde bulunmaktadır. Balon avcısı ile balon patlatma oyunu ve macera oyunları, ateş ve su maceraları, araba yarışı oyunları gibi online oyunlar balonoyun.com adresinde mevcuttur.

3.080 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 441
 
yukarı