Telefon Takip Programı - Eskişehir Haberler

Telefon Takip Programı

Anasayfa / Bilim-Teknoloji
Telefon Takip Programı

Telefon takip programı günümüzde en çok tercih edilen takip uygulamalarından olmaktadır. Başarısını defalarca kanıtlamış olan uygulama ile istediğiniz kişiyi istediğiniz zaman takip altına alabilmektesiniz. Birçok banka, firma, şirket ve iş ortaklığı yapanlar bu uygulama ile çalışanlarını ve birbirlerini kontrol altında tutmaktadır. Tabi bu programı kullananlar sadece bunlar olmamaktadır. Bunların yanında aileler çocuklarını takip altına alma amaçlı da kullanmaktadırlar. Casus telefon yazılımı ile aileler çocuklarının okula gidip gitmediklerini, kimlerle görüştüklerini, internetten sakıncalı sitelere girip girmediklerini rahatlıkla kontrol edebilmektedirler.

Ailelerin haricinde yine eşinin kendisini aldattığından şüphelenen çiftlerde programı oldukça yoğun olarak kullanmaktadır. Program sayesinde eşlerinin telefonlarına erişim sağlayabilmekte ve kimlerle neler görüşüp konuştuğunu takip edebilmektedir. Bu sayede eşinden birçok çiftin boşuna şüphelendiği ortaya çıkmış ve evlilikleri kurtulmuştur.

Telefon Takip Programı Nasıl Kurulur?

Telefon takip programı bilinenin aksine öyle her cihaza kurulamamaktadır. Bu gibi programlar sadece Android tabanlı işletim sistemine sahip cihazlarla uyumluluk göstermektedir. Kesinlikle İOS tabanlı cihazlarda çalışmamakta ve hata vermektedir. Bu yüzden kurulum yapacağınız cihazın Android tabanlı işletim sistemine sahip olduğundan emin olunuz. Telefon takip kurulumunu yapabilmeniz için birde hedef cihaza fiziki olarak erişim sağlamanız zorunlu olmaktadır. Çünkü program uzaktan herhangi bir yöntemle kesinlikle kurulamamaktadır.

Birisileri size hedef cihaza erişim sağlamadan uzaktan programı kuracaklarını belirtirse kesinlikle inanmayınız. Çünkü telefon takip programı böyle bir özelliğe sahip değildir. Muhtemelen size kurabileceklerini söyleyen kişilerde dolandırıcılardır. Hedef cihaza erişim sağladıktan sonra tamamen gizlilik içerisinde kurulumu gerçekleştirebilmeniz için 3 dakika gibi kısa bir süre yeterli olacaktır. Çünkü hemen her şey dâhil programın kurulumu 3 dakika kadar sürmektedir.

Eğer telefon takip yazılımı yükleme konusunda kendinize güvenemezseniz, öncesinde Youtube üzerinden kurulum videoları izleyebilirsiniz. Artık kurulum aşamasına geçebiliriz. Hedef cihazı ele geçirdikten sonra mailiniz üzerinden gönderilmiş olan programı çalıştırarak tıpkı bir akıllı telefon uygulaması yükler gibi yükleyiniz. Zaten size gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır. Telefon takip programı kurulduktan sonra arka planda tamamen gizlilik içerisinde çalışacak ve kendisinin varlığını hiç hissettirmeyecektir.

Detaylı bilgi için https://telefontakip.com.tr sitemizi ziyaret edebilir, sitemizden yazılımı satın alabilirsiniz.

 

1.851 okunma

Yorum Yap

15 Şubat 2020 Cumartesi

Türkiye’den Google’a rekor ceza!

12 Şubat 2020 Çarşamba

İnstagram Hesabınızı Büyütün

online ziyaretçi: 590
 
yukarı