Çin’de Türk mobilyası rüzgarı esti - Eskişehir Haberler

Çin’de Türk mobilyası rüzgarı esti

Anasayfa / Ekonomi
Çin’de Türk mobilyası rüzgarı esti

Türk mobilya sektörü, İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği'nin milli katılım organizasyonuyla Çin’de gerçekleştirilen CIFF 2021 Uluslararası Mobilya Fuarı’na katıldı. Türkiye Ulusal Standında yer alan mobilya üreticisi ve ihracatçısı firmalar, yaklaşık 1.500 m2'lik alanda seçkin koleksiyon ve tasarımlarını sektör profesyoneline tanıttı.

Milli katılımını İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği'nin organize ettiği CIFF 2021 Uluslararası Mobilya Fuarı, Çin Halk Cumhuriyeti'nde 18-21 Mart 2021 tarihleri arasında gerçekleşti. Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda, İstanbul İhracatçı Birlikleri organizasyonunda bu yıl 12. kez düzenlenen milli katılımda mobilya firmaları Çin’de Türk mobilyasını temsil etti.

Türkiye Standı özellikle ABD’li fuar ziyaretçilerinden büyük ilgi gördü

3.1 no'lu holdeki Türkiye Ulusal Standında yer alan mobilya üreticisi ve ihracatçısı firmalar, yaklaşık 1.500 m2'lik alanda seçkin koleksiyon ve tasarımlarını sektör profesyonellerine tanıttı. CIFF2021 Guangzhou Mobilya Fuarı’nda; Guangzhou Başkonsolosu Mehmet Kurtuluş Aykan ile Ticaret Ataşesi Serdar Afşar, milli katılım stantlarını ziyaret etti. Dünyanın en büyük mobilya ihracatçısı konumundaki Çin'in pazar payından alan ve Çin'e mobilya ihracatı yapan Türk mobilya sektörü, fuara katılarak Çin pazarındaki yerini sağlamlaştırmayı amaçlıyor.

Klasik ve modern ev mobilyası, ofis, mutfak, bahçe mobilyaları, mobilya üretimi için gerekli hammaddeler, mobilya aksesuarları ve ev tekstili gibi ürünlerin sergilendiği CIFF 2021 Uluslararası Mobilya Fuarı, pazarın en önemli temsilcilerini her yıl bir araya getiriyor.

2.217 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 977
 
yukarı