Günyüzü’nde SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ - Eskişehir Haberler

Günyüzü’nde SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ

Anasayfa / Ekonomi
Günyüzü’nde SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ

Eskişehir Günyüzü Belediyesinde Belediye başkanı Menderes Turgut'un makamında  belediyede çalışan memurlar adına ; Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası Bem-Bir-Sen ile Günyüzü Belediye Başkanlığı arasında Eskişehir Şube Başkanı Fethullah ÖZSARI ve Şube Başkan Yardımcıları Yıldırım Yılmaz ve İbrahim Ergöl'ün katılımıyla Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

Eskişehir Şube Başkanı Fethullah ÖZSARI, ‘’Belediye Başkanımız Sayın Menderes Turgut büyük bir âlicenaplık göstererek belediye çalışanlarını ve ailelerini düşünerek gerekeni yapmıştır. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Çalışan memur arkadaşlarımız da bugüne kadar Günyüzü'nün gelişmesi kalkınması adına  belediye başkanımızın emirlerini talimatlarını eksiksiz yerine getirerek mesai mefhumu gözetmeden üzerine düşeni yapan memur arkadaşlarımız inanıyorum ki bundan sonra da aynı gayretle çalışmalarına devam edeceklerdir.

Yapılan sözleşmenin Günyüzü ilçemize belediyemize ve belediyemizde çalışan memurlarımıza hayırlı bereketli olmasını diliyoruz.’’ temennilerinde bulundu.

İmzalanan sözleşmenin hayırlı olmasını dileyen Günyüzü Belediye Başkanı Sn. Menderes Turgut ise Eskişehir Şube Başkanı Fethullah ÖZSARI ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

2.021 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 415
 
yukarı