ESKİŞEHİRLİ GENÇ GİRİŞİMCİLER, GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ - Eskişehir Haberler

ESKİŞEHİRLİ GENÇ GİRİŞİMCİLER, GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Anasayfa / Ekonomi
ESKİŞEHİRLİ GENÇ GİRİŞİMCİLER, GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

ESKİŞEHİR GGK GENEL KURULU YAPILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu 2020 yılı Genel Kurul Toplantısı 15 Aralık 2020 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.  

Girişimcilerin yoğun ilgi gösterdiği, ana temasının “Girişimcilikte Mentorluk Kavramı ve Önemi” olan genel kurul toplantısında, Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu’nun üzerinde çalıştığı  “Girişimcilik Sürecinde Mentörlük” kavramı da ağırlıklı olarak değerlendirildi.  
Covid-19 pandemisi sebebiyle, bu yıl çevrimiçi olarak gerçekleştirilen TOBB Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu 2020 Yılı Genel Kurul Toplantısı’nın açılışında konuşan İcra Komitesi Başkanı Bora Mehmet Osmalı, çalışmaları ve faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Osmalı’nın yaptığı değerlendirmelerden sonra 2020 yılı faaliyetleri, kurul üyeleri ile paylaşıldı. Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erhan Eroğlu’nun “Girişimcilikte Başarı Kılavuzu” konulu sunuşu, kurul üyeleri tarafından takip edildi.

Genel kurulda ARİNKOM TTO’dan Öğr. Gör. Dr. Orkun Başkan ve ETTOM Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Şahin Coşkun “Girişimcilikte Mentorluk Kavramı ve Önemi” başlıklı sunumlarını gerçekleştirdi.
Sunumun ardından, yürütücülüğünü ETTOM ve ARİNKOM’un yaptığı BİGG Programının ikinci aşamasında mentörlük konusunda, TOBB Eskişehir GGK ile yapılacak iş birlikleri değerlendirilerek programın içerisinde yer alan girişimcilere, TOBB Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu tarafından mentorluk desteği verilmesine karar verildi. 

1.888 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 196
 
yukarı