ESO’dan ETB’ye Ziyaret - Eskişehir Haberler

ESO’dan ETB’ye Ziyaret

Anasayfa / Ekonomi
ESO’dan ETB’ye Ziyaret

ESKİŞEHİR SANAYİ ODASINDAN ESKİŞEHİR TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULUNA ZİYARET

Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, Başkan Yardımcıları Sinan Özeçoğlu, Fatih Düş ile Yönetim Kurulu Üyesi Gürhan Albayrak ve Ömer Benli, Eskişehir Ticaret Borsası Yönetim Kuruluna nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyaret kapsamında, kent genelindeki sanayi ve tarım çalışmaları ile geleceğe dönük yapılabileceklere yönelik görüş alışverişinde bulunuldu. 

Ülke Tarımı Çok Üst Düzeyde.

Eskişehir'de yürütülen tarım ve hayvancılık faaliyetleri hakkında bilgi veren Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Türkiye’nin tarım gücünün üst düzeyde olduğunu belirterek insanları tarımın içinde tutmak için makro planlar yapılması gerektiğini ifade etti.

Mezbaha ihtiyacı her geçen gün kendini daha çok gösteriyor.

Eskişehir’in kamu eliyle işletilen bir mezbahaya çok ihtiyacı olduğunu belirten Başkan Zeydan, Et Kombinası (Mezbaha) hususunda kapsamlı bir fizibilite raporu hazırladıklarını ve ilgili mercilere sunduklarını ifade etti.

Alpu İhtisas OSB için çalışıyoruz.

Kentin sanayisine güç katacak ve iş ve istihdam oluşturacak, Alpu Raylı Sistemler İhtisas Endüstri Bölgesi ile ilgili bilgiler veren Başkan Kesikbaş, Eskişehir’in raylı sistemler projesinde yer alması gerektiğini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ETB Başkanı Ömer Zeydan, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Kesikbaş ve ekibine teşekkür ederek, şehrin ihtiyaçlarının daha hızlı çözüme ulaştırılması konusunda işbirliği oluşturulması gerektiğinin altını çizerek Eskişehir’e fayda sağlamak ve katma değer yaratmak için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

2.429 okunma

Yorum Yap

11 Ocak 2021 Pazartesi

Üreticilere finansman desteği

11 Ocak 2021 Pazartesi

İhracat, salgından etkilendi

11 Ocak 2021 Pazartesi

EN YENİLİKÇİ AŞI ADAYI

online ziyaretçi: 175
 
yukarı