Espark Güvenli Hizmet Belgesi’ni Aldı - Eskişehir Haberler

Espark Güvenli Hizmet Belgesi’ni Aldı

Anasayfa / Ekonomi
Espark Güvenli Hizmet Belgesi’ni Aldı

Eskişehir’in yaşam ve cazibe merkezi Espark Alışveriş Merkezi, Türk Standardları Enstitüsü tarafından yapılan denetimleri başarıyla geçerek “Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi”ni almaya hak kazandı. 

Eskişehir’in buluşma noktası Espark Alışveriş Merkezi, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni aldı. Alışveriş Yatırımcıları Derneği (AYD) ve Türk Standardları Enstitüsü (TSE) arasında imzalanan işbirliği kapsamında gerekli tüm koşulları sağlayan Espark, yapılan denetimleri başarıyla geçerek Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ne sahip oldu.

TSE tarafından hazırlanan Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’nda yer alan asansör kullanımı, masalar arası mesafe, tuvaletlerin ve ortak alanların temizliği, dezenfektasyon işlemlerinin güvenilirliği, gerekli uyarı afişleri gibi detaylar belge alma sürecinde dikkate alınıyor. Ortak alan ve tuvaletlerin düzenli olarak dezenfekte edilen Espark, personel ve ziyaretçilerin sağlığını güvence altına alınıyor.

1.924 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 492
 
yukarı