EOSB Başkanı Nadir Küpeli’nin Covid-19 testi pozitif çıktı - Eskişehir Haberler

EOSB Başkanı Nadir Küpeli’nin Covid-19 testi pozitif çıktı

Anasayfa / Ekonomi
EOSB Başkanı Nadir Küpeli’nin Covid-19 testi pozitif çıktı

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’nin bazı belirtiler sebebiyle dün yaptırdığı iki COVID-19 testi pozitif olarak çıktığı ve hemen ilaç tedavisine başlandığı belirtildi.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’nin bazı belirtiler sebebiyle 19 Ekim 2020 tarihinde yaptırdığı iki COVID-19 testi pozitif olarak çıkmış ve hemen ilaç tedavisine başlanmıştır.

Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli’nin sağlık durumu gayet iyi olup, karantina önlemleri kapsamında evinde istirahat etmektedir. Hastalık halen çok hafif bir şekilde seyretmektedir.

Sayın Küpeli’nin, belirtileri sona erene ve yapılacak COVID-19 testleri negatif çıkana kadar evinde karantinada olacak, çalışmalarına evinden devam edecektir.

Başkan Küpeli açıklamasında hastalığın her ortamda insanların karşısına çıkabildiğini belirterek, maske, mesafe ve temizlik kurallarına azami hassasiyet gösterilmesinin insanların ve toplumun sağlığı açısından çok önemli olduğunu bir kere daha vurgulamıştır.

Kamuoyuna önemle duyurulur.

 

2.794 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 744
 
yukarı