Eskişehirli üreticiler filo kiralayacak - Eskişehir Haberler

Eskişehirli üreticiler filo kiralayacak

Anasayfa / Ekonomi
Eskişehirli üreticiler filo kiralayacak

İmzalar atıldı, Eskişehirli üreticiler ülkemiz en büyük otomotiv kiralama şirketlerinden olan Avis Filo’dan uygun şartlarda araç kiralaya bilecekler.

Eskişehir Sanayi Odası, Avis Filo ve Birliktesatinal.com işbirliğinde yapılan anlaşma kapsamında Eskişehirli sanayicilerin en büyük gider kalemlerinden olan araç kiralamada maliyetler azalacak.

Bu kapsamda Eskişehir Sanayi Odası’nda gerçekleşen imza törenin de konuşan Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Evren Şahin, “ESO ve Birliktesatinal.com olarak bir süredir devam ettiğimiz ortak satın alma çalışmalarına bir yenisini daha ekledik. Koç Holding bünyesinde bulunan ve ülkemizin en büyük otomotiv sektörü oyuncularından biri olan Avis Filo ile anlaşma sağladık. Bu bağlamda işletmelerimizin uzun süreli araç kiralaması ortak satın alma anlayışı ile sağlanacak. Yaptığımız görüşmelerde fiyat, hizmet ve diğer tüm şartları ile ön plana çıkan Avis Filo ile anlaştık. Kampanyadan yararlanmak isteyen firmalarımızın, Odamız ile iletişime geçmesini istiyoruz.” dedi.

Verimli olmayı sürdüreceğiz
İmza törenin de konuşan Avis Filo Araç Kiralama Müdürü Mehmet Eser Pelenk ise Eskişehir Sanayi Odası ve Birliktesatinal.com’un yaratmış oldukları Ortak Satın Alma Platformu için kutladıklarını belirterek, “Ülkemiz sanayisinin bugün geldiği noktada ve sürdürülebilirliğinde önemli yer teşkil eden Eskişehir ilimizde böyle bir projede yer almaktan mutluluk duyduk. Bundan sonra da verimli iş birlikleri içinde olmaktan memnuniyet duyarız. Türkiye’nin en büyük operasyonel kiralama filosu Avis Filo olarak 40. yılımızı kutladığımız bu özel senede imzamız hayırlı uğurlu olsun.” dedi. 
ESO’da gerçekleştirilen imza törenin de  Avis Filo Satış Yöneticisi Yasin Aydın, Birliktesatinal.com Yöneticisi Safa Ay, ESO-ABİGEM Genel Müdürü Ahmet Özyazıcı, ESO Genel Sekreteri Volkan Günaydın da hazır bulundu.

2.347 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 252
 
yukarı