Şekerbank’ın esnaf seferberliği Eskişehir’de başladı - Eskişehir Haberler

Şekerbank’ın esnaf seferberliği Eskişehir’de başladı

Anasayfa / Ekonomi
Şekerbank’ın esnaf seferberliği Eskişehir’de başladı

Şekerbank, başlattığı esnaf seferberliği kapsamında ilk olarak Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile “Esnafım Paketi” protokolü imzaladı. Şekerbank, 3 ay ödemesiz dönemli kredi ile taksitleri 2021 yılına ötelerken, ödemelerini düzenli yapan birlik üyelerine yılda bir kez taksit erteleme imkânı sunuyor. . Banka protokol kapsamında “Esnafım Paketi”’ ile avantajlı faiz oranları ile birlik üyelerinin 65 bin TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarını karşılıyor. Şekerbank, paket kapsamında esnek ödeme seçeneklerinin yanı sıra kredi kartı ile banka kartını birleştirdiği sektörde bir ilk olan “Üreten Kart” ürününü de birlik üyelerine ücretsiz veriyor. 

Tüm dünyada etkisini sürdüren koronavirüs salgını ile mücadelede ekonomiye destek olan Şekerbank, başlattığı esnaf seferberliği kapsamında ilk olarak Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile protokol imzaladı. Protokol, Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu ile Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen arasında imzalandı. Banka, koronavirüs salgını sürecinde nakit akışı etkilenen tüm birlik üyelerine uygun faiz oranları, taksit erteleme ve esnek ödeme seçeneklerinin yer aldığı “Esnafım Paketi”ni sunuyor.

Yılda bir kez taksit erteleme imkânı… 

Şekerbank, “Esnafım Paketi” ile birlik üyelerinin 65.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını avantajlı faiz oranlarıyla karşılıyor. 3 aya kadar ödemesiz dönem içeren kampanya ile taksitler 2021 yılına ötelenirken, ödemelerini düzenli yapan birlik üyelerine yılda bir kez olmak üzere taksit erteleme imkânı sunuluyor. “Esnafım Paketi” içerisinde ayrıca 3 ayda bir taksit ödeme seçeneği de yer alıyor.

“Üreten Kart” ücretsiz!

Şekerbank, “Esnafım Paketi” ile birlik üyelerine nakit desteğinin yanı sıra Türkiye ve Avrupa’da ilk kez kredi kartı ve banka kartını birleştirdiği ürünü “Üreten Kart”ı ücretsiz sunuyor. Birlik üyeleri, “Üreten Kart” ile tüm şirket harcamalarını gerçekleştirirken, aynı zamanda şubeye gitmeden ATM’den kredi başvurusu yapabiliyor, kredi tutarını da ATM’den çekebiliyor.

Tuğbay Kumoğlu: “Kurulduğumuz günden bu yana 67 yıldır Eskişehirli esnafımızın yanındayız”

Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Koronavirüs salgınının sosyal ve ekonomik hayata etkisi sürerken, dünya genelinde bu süreçten en çok etkilenen segment, küçük işletmeler ve esnaf oldu. Şekerbank olarak, 67 yıldır Bankamızın temellerinin atıldığı Eskişehir de esnafımızın dükkânının bereketini korumak için kuruluşumuzdan bu yana olduğu gibi bu olağanüstü günlerde de onların yanında yer alıyoruz. Sorumlu bankacılık anlayışımızla içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde müşterilerimizi ve ekonomimizi desteklemek için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz ve esnaf ve işletme sahipleri için geliştirdiğimiz ‘Esnafım Paketi’ni Eskişehirli müşterilerimize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Her koşulda müşterilerimizin ve tüm toplumun yanında olmaya devam edeceğiz.”

Ekrem Birsen: “Bu olağanüstü dönemde sağladığı destekler için Şekerbank’ı kutluyorum"

Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen de Şekerbank’ın üyeler için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Üretene her koşulda ihtiyacına yönelik finansal destek sağlayan Şekerbank’a bu olağanüstü dönemde de yanımızda yer aldığı için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

3.510 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 341
 
yukarı