ETO NEFES KREDİSİNİ 35.2 MİLYON LİRA DAHA YÜKSELTTİ - Eskişehir Haberler

ETO NEFES KREDİSİNİ 35.2 MİLYON LİRA DAHA YÜKSELTTİ

Anasayfa / Ekonomi
ETO NEFES KREDİSİNİ 35.2 MİLYON LİRA DAHA YÜKSELTTİ

Eskişehir Ticaret Odası’nın öz kaynaklarını seferber ederek Denizbank aracılığıyla kullandırdığı Nefes Kredisi’ni 35.2 milyon lira daha artırdı.

Eskişehir Ticaret Odası koronavirüs salgını sebebiyle zor günlere yaşayan üyelerine verdiği desteği artırdı. Nefes kredisi toplam hacmi 35 milyon lira daha yükseltildi. Kredi kullanma şartlarından biri olan 3 milyon lira ciro koşulu da 25 milyon lira olarak güncellendi. 0-3 milyon lira arası cirosu olan ETO üyeleri Denizbank’tan 50 bin liraya, 3-25 milyon lira arası ciro yapan üyeler ise 100 bin liraya kadar kredi kullanabilecekler.

Daha çok üyemizin derdine derman olmak istiyoruz

Nefes Kredisindeki limit artışı hakkında değerlendirmede bulunan ETO Başkanı Metin Güler, “ Daha çok üyemizin derdine derman olmak için Nefes kredisi toplam limitini 35.2 milyon lira daha artırdık. Ayrıca kredi kullanma şartlarından biri olan 3 milyon lira olan ciro koşulunu da 25 milyon lira olarak güncelledik. Böylece cirosu 25 milyon liraya kadar olan üyelerimiz de Nefes Kredisinden faydalanabilecek. 0-3 milyon lira arası cirosu olan üyelerimiz 50 bin liraya, 3-25 milyon lira arası ciro yapan üyelerimiz ise 100 bin liraya kadar kredi kullanabilirler. Krediden faydalanmak isteyen üyelerimiz https://ebelge.tobb.org.tr/ adresinden ücretsiz olarak alacakları faaliyet belgesiyle Denizbank şubelerine başvuru yapabilir” diye konuştu.

2.228 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 234
 
yukarı