RUMELİLİ İŞ İNSANLARINDAN ÖRNEK YARDIMLAŞMA - Eskişehir Haberler

RUMELİLİ İŞ İNSANLARINDAN ÖRNEK YARDIMLAŞMA

Anasayfa / Ekonomi
RUMELİLİ İŞ İNSANLARINDAN ÖRNEK YARDIMLAŞMA

Eskişehir Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği, Covid-19 küresel salgını nedeniyle Eskişehir’de yardıma muhtaç vatandaş ve esnaf için seferberlik yaparak vefa örneği sergiledi.

Rumelili iş insanları dayanışma içinde oluşturdukları gıda yardımlarını bazı mahallelerde ihtiyaç sahiplerine kendi imkanlarıyla, Tepebaşı Belediyesi Alzheimer Merkezi, Odunpazarı Belediyesi Aşevi ve küçük esnafa odalar üzerinden dağıtımını gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen gıda bağışı ile ilgili olarak açıklama yapan Eskişehir Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Dernek Başkanı İbrahim Durgut “Üyelerimizin özverisi ile gerçekleştirdiğimiz gıda yardımlarını ihtiyaç sahiplerine gerek dernek çalışmalarımızla gerekse belediyelerimizin ve odalarımızın ilgili birimleri üzerinden ulaştırdık. Birçok insanımızın ekonomik olarak da etkilendiği Covid-19 küresel salgınının etkilerini birlikte dayanışma içinde atlatacağız. Ayrıca içinde bulunduğumuz Ramazan ayında yardımlarımızın ulaştırılmasına destek veren tüm Eskişehirlilere teşekkür ediyorum.” dedi.

2.300 okunma

Yorum Yap

20 Mayıs 2020 Çarşamba

Eskişehir Hazır

online ziyaretçi: 1254
 
yukarı