MÜSİAD üyelerine İŞKUR’dan online bilgilendirme - Eskişehir Haberler

MÜSİAD üyelerine İŞKUR’dan online bilgilendirme

Anasayfa / Ekonomi
MÜSİAD üyelerine İŞKUR’dan  online bilgilendirme

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen online bilgilendirme toplantısına katılan Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Hasan Yoldaş üyelerimize Kısa Çalışma Ödeneği hakkında bilgiler verdi.

Online şekilde yapılan toplantıya MÜSİAD Eskişehir Başkanı Hakan Duman, Başkan Yardımcıları Metin Özabuş, Gökhan Çalışkan, Yönetim Kurulu üyelerimizden İsmail Kanber, Hulusi Çürükoğlu, Gürkan İlhan, Mehmet Bilen ve üyelerimiz ile beraber katılım sağlandı.

İŞKUR İl Müdürü Hasan Yoldaş, İŞKUR’ un Kısa Çalışma Ödeneği ve diğer destekler hakkında üyelerimize detaylı bilgiler vererek faydalanma koşullarını anlattı. İl Müdürü ayrıca üyelerimizin sorduğu soruları da yanıtladı, karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Hakan Duman, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz ve ilimizde Covid-19 salgını karşısında iş hayatının sekteye uğramaması için bir dizi önlemler alındı. Bu önlemler kapsamında hayata geçirilen “Kısa Çalışma Ödeneği” nin nasıl kullanılacağı, kimlerin nasıl yararlanacağı ile ilgili online olarak katıldığı toplantıya üyelerimize bilgilendirmede bulundukları için değerli İŞKUR İl Müdürü Hasan Yoldaş’a  teşekkür ederek başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

1.860 okunma

Yorum Yap

20 Mayıs 2020 Çarşamba

Eskişehir Hazır

13 Mayıs 2020 Çarşamba

18 YILDA 587 HES HİZMETE ALINDI

13 Mayıs 2020 Çarşamba

PTT Personeline 2 Bin TL Destek

online ziyaretçi: 943
 
yukarı