Esder’den Erbaş’a Destek, Netflix’e Protesto - Eskişehir Haberler

Esder’den Erbaş’a Destek, Netflix’e Protesto

Anasayfa / Ekonomi
Esder’den Erbaş’a Destek, Netflix’e Protesto

Esder  Genel  Başkanı  Mahmut  Çelikus; İslamın düstürlarını Allahın emirlerini iletmekte olan Prof. Dr. Ali Erbaş hutbesinde; "Eyinsanlar! İslam zinayı en büyük haramlardan kabulediyor. Lûtîliği, Eşcinselliği lanetliyor. Nedir bunun hikmeti. Hastalıkları beraberinde getirmesi ve nesli çürütmesidir, bununhikmeti. Yılda yüzbinlerce insane gayrimeşru ve nikahsız hayatın islamî literatürdeki ismi zina olan bu büyük haramın sebep olduğu Hiv virüsüne maruz kalıyor. Geliniz bu tür kötülüklerden insanları korumak için birlikte mücadele edelim." Ifadelerini destekliyoruz, dedi.

Çelikus bu konuda nufusünun%99 Müslüman olan bir ülkede yeni nesli yok etme projesi olan eşcinsellik gibi rezillikleri destekleyen ve Prof. Dr. Ali Erbaş’ıhedefalan Ankara ve İzmir Barosu gibi toplumun özdeğerlerinden uzak STK’ları kınıyoruz. Biz kendinimizMüslümanolarakaddediyoruz, yani müslüman denildiğinde Allah’ındinine teslim olandır. Allah’ın lanetlediği eşcinselliği biz de lanetliyoruz. Eşcinsellik birhastalıktır tedaviedilmezse sapıklıktır, Lutiliktir, dedi.

Netflix’i de  Protesto ediyoruz.

Çelikus sözlerinin devamında  Rahmet ve Bereket  ayı olan Ramazan ayında Netflix’in Aşk 101 isimli eşcinsel gençlikdizisini 24 Nisan'da yayına almasını ve bu eşcinsel  karakterlerden birine Osman ismini vermesini de şiddetle kınıyoruz. Birlik ve beraberliğe ençokihtiyaç duyduğumuz bu zorlu dönemde milletimizi bu ve bunun gibi sapıklıklara karşı uyanık olmaya davete diyoruz dedi.

1.167 okunma

Yorum Yap

2 Haziran 2020 Salı

HAVELSAN’dan yeni normale

1 Haziran 2020 Pazartesi

“Sanal ofislere talep 7 kat arttı”

online ziyaretçi: 1107
 
yukarı