Kuveyt Türk’ten Ramazan filmi: Bu ayrılıklar geçici, #İyiliklerKalıcı - Eskişehir Haberler

Kuveyt Türk’ten Ramazan filmi: Bu ayrılıklar geçici, #İyiliklerKalıcı

Anasayfa / Ekonomi
Kuveyt Türk’ten Ramazan filmi: Bu ayrılıklar geçici, #İyiliklerKalıcı

“Değerlerimizle büyüyoruz” anlayışıyla hareket eden Kuveyt Türk, dijital mecralarda yayınlanan Ramazan ayına özel yeni reklam filmiyle herkesi sosyal medyada #İyiliklerKalıcı hashtag’i altında bir araya gelmeye davet ediyor.

Türkiye’nin öncü katılım finans kuruluşu Kuveyt Türk’ün Ramazan ayına özel reklam filmi dijital mecralarda yayınlanmaya başladı. “Değerlerimizle büyüyoruz” anlayışıyla ülkemizin sahip olduğu varlıkların korunması, geliştirilmesi ve yaşatılması için birçok sosyal sorumluk projesini hayata geçiren Kuveyt Türk, Ramazan ayına özel reklam filminde herkesi sosyal medyada #İyiliklerKalıcı hashtag’i altında buluşmaya davet ediyor. Geçirdiğimiz hassas dönemden dolayı ayrı çatılar altında ve farklı sofralarda olsak da Ramazan ayında iyiliklerle buluşacağımızın altını çizen Kuveyt Türk, yaşanan zorlukları birbirimize destek olarak ve birbirimize iyilikte bulunarak daha sağlam şekilde atlatacağımızın altını çiziyor.

“Bu ayrılıklar geçici… İyilikler Kalıcı”

Kuveyt Türk’ün, “Bu hasret bitecek elbet. Yine aynı sofrada buluşacağız” temennisiyle başlayan Ramazan filminde, birbirimizi hatırladıkça, gerçek ihtiyaç sahiplerini gözettikçe, maneviyatımızı güçlendirdikçe ve her daim iyilikten yana oldukça yarınların daha güzel olacağına vurgu yapılıyor. Ramazan ayında herkesi toplumsal hasletleri hatırlamaya davet eden reklam filmi “Biz sağlam durdukça bu ayrılık geçecek, geriye iyilikler kalacak. Gelin, bu Ramazan’da #İyiliklerKalıcı hashtag’i altında buluşalım. Geleceğe iyilikleri miras bırakalım” çağrısıyla son buluyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Kuveyt Türk
  • Reklamveren Temsilcisi: Emre Memiş, Muhammed Emir Ertürk, Hasan Erol, Naim Güleç, Gülsüm Gökpınar, Anıl Karakuş, Eslem Çiftçi
  • Reklam Ajansı: Gram İstanbul
  • Ajans Başkanı: Nurcan Yıldız
  • Kreatif Direktör: Tarık Akın
  • Kreatif Ekip: Tolga Akın, Nihan Adıyaman, Sercan Özcan, Melih Kaya
  • Müşteri İlişkileri: Yeliz Tezcan, Selen Beşikçi
  •  

Kuveyt Türk Hakkında

Kuveyt Türk, 1989 yılında kurulmuştur. Seçkin finansal ürün ve hizmetlerini etkin bir biçimde tasarruf sahipleri ve yatırımcılarla buluşturan Kuveyt Türk, müşteri odaklı yaklaşımı, teknoloji-inovasyon çalışmaları ve dijital dönüşüm yolunda attığı adımlarla sektöründeki öncü konumunu sürdürmektedir. Altın alanında adım atan ilk katılım finans kuruluşu olan Kuveyt Türk ayrıca, Avrupa ve Türkiye’de sektörün ilk sukuk işlemini gerçekleştirmiştir. Türkiye’de bir finans kuruluşu tarafından hayata geçirilen ilk Ar-Ge merkezini 2010 yılında kuran Kuveyt Türk, bugün Türkiye’de üç Ar-Ge merkezine sahip tek finans kuruluşu unvanına sahiptir. Ar-Ge merkezinde geliştirilen projeler arasında, video görüşme ile self servis işlemlerin bir arada yapılabildiği XTM gibi dünyada bir ilk olan projeler de yer almaktadır. Bugün itibarıyla Türkiye genelinde 431 şubesiyle hizmet veren Kuveyt Türk, yurt dışında ise Bahreyn şubesi ve Almanya’daki iştiraki KT Bank AG’yle faaliyetlerini sürdürmektedir. Operasyonel çalışmalarının yanı sıra toplumsal değerleri temel alarak ve kültürel varlıklara sahip çıkarak önemli sosyal sorumluluk projelerine imza atan Kuveyt Türk, “Değerlerimizle büyüyoruz” stratejisi doğrultusunda birçok restorasyon projesi üstlenmiş, kitap ve belgesel gibi kalıcı eserler ortaya koymuştur.

 

1.181 okunma

Yorum Yap

20 Mayıs 2020 Çarşamba

Eskişehir Hazır

13 Mayıs 2020 Çarşamba

18 YILDA 587 HES HİZMETE ALINDI

13 Mayıs 2020 Çarşamba

PTT Personeline 2 Bin TL Destek

online ziyaretçi: 1486
 
yukarı