Eskişehirli İş Kadını Tülay Karataş’a Ankara’da Başarı Ödülü verildi. - Eskişehir Haberler

Eskişehirli İş Kadını Tülay Karataş’a Ankara’da Başarı Ödülü verildi.

Anasayfa / Ekonomi
Eskişehirli İş Kadını  Tülay Karataş’a Ankara’da Başarı Ödülü verildi.

Eskişehiri’mizden Siyasetçi-İş Kadını Tülay Karataş’a Ankara Ahi Evran İş Adamları Derneği tarafından “Başarılı İş Kadını Ödülü” verildi.

Genel Merkezi Ankara'da bulunan; yurt içinde ve yurt dışında çok geniş teşkilat ağına sahip Ahi Evran Ocağı İş Adamları Derneği Eskişehir ilimizden uzun yıllarca iş kadını olarak ticaret yapan aynı zamanda siyasetin sevilen siması Tülay Karataş “BAŞARILI İŞ KADINI” ödülüne layık görüldü. 

Ankara Çukurambar’da bulunan Ahi Evran Ocağı İş Adamları Derneğinin Genel Merkezinde gerçekleşen törende; Genel Başkan Yunus Çelik tarafından takdim edilen ödül hakkında Başkan Çelik “yapılan izlem ve araştırmalar neticesinde Ahi Evran kültürüne yakışan ciddiyet ile ticari gayretlerini devam ettiren Sayın Tülay Karataş arkadaşımızı kutluyoruz” dedi.

Başkan Çelik “Ahi Evran ocağı olarak kültürümüzden gelen ticari zenginliğin yaygınlaşmasını ve bu vesile ile Eskişehir'deki tüm iş insanlarına bu hassasiyete sahip çıkmalarını temenni ederiz” şeklinde devam etti.

Tülay Karataş ise “hayatımızın tüm evrelerinde geleneksel kültürümüzün bize kattığı zenginlikleri içselleştirmeye çalışıyoruz. Ahi Evran’ın ortaya koyduğu kriterler bizleri başarıya ulaştıracaktır”dedi.

Fotoğraf: Alperen YAĞCI  

 

1.564 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 1328
 
yukarı