ESO Üyeleri, dünya lideri Festo ile görüştü - Eskişehir Haberler

ESO Üyeleri, dünya lideri Festo ile görüştü

Anasayfa / Ekonomi

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) tarafından düzenlenen ve Eskişehirli firmalara yeni iş alanları oluşturma ile yeni müşteri kazandırma hedefi taşıyan "ESO Tedarikçi Günleri" etkinliğinin 8.’si gerçekleştirildi.
ESO tarafından düzenlenen Tedarikçi Günleri etkinliği kapsamında Festo Sanayi ve Ticaret A.Ş. satın alma profesyonelleri ESO üyesi firmalar ile bir araya geldi. 

ESO’da gerçekleştirilen toplantıda Oda üyesi firmalar ile merkezi Almanya’da bulunan, pnömatik ve endüstriyel otomasyon alanında dünya liderleri arasında yer alan, 61 ülkede bağımsız şirketleri ve 200’den fazla lokasyonda yaygın temsilcilikleri olan Festo arasında ikili iş görüşmeleri yapıldı. 

Yapılan ikili iş görüşmelerinde, pnömatik alanındaki faaliyetleri ile 45 binden fazla ürün çeşidini lojistik destek birimleri ile müşterilerinin ve sanayinin ihtiyaçlarına sunan, öte yandan eğitim faaliyetleri ile sanayinin nitelikli insan gücü ihtiyacını karşılamaya dönük teknolojik eğitimlerini sürdüren Festo firması yetkilileri ile aynı zamanda kurulum çalışmaları devam eden ESO Mesleki Eğitim Merkezi dahlinde yapılabilecek ortak çalışmalar da görüşüldü.

1.291 okunma

Yorum Yap

16 Eylül 2019 Pazartesi

İlk Danışma Meclisi Toplandı

16 Eylül 2019 Pazartesi

Emekliye 501 TL zam

5 Eylül 2019 Perşembe

‘ANA DOLU’NUN ATA TOHUMLARI’

5 Eylül 2019 Perşembe

TÜRKİYE- ÇEKYA İŞ FORUMU

online ziyaretçi: 414
 
yukarı