ÖZGECAN GÜNÖZ SENFONİ ORKESTRASI İLE SAZOVA’DA SAHNE ALACAK - Eskişehir Haberler

ÖZGECAN GÜNÖZ SENFONİ ORKESTRASI İLE SAZOVA’DA SAHNE ALACAK

Anasayfa / Kültür-Sanat
ÖZGECAN GÜNÖZ SENFONİ ORKESTRASI İLE SAZOVA’DA SAHNE ALACAK

Eskişehir'in kültür sanat hayatına büyük katkı sunan ve pandemi nedeniyle sanatseverlerler ile açık alanlarda buluşmak zorunda kalan Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası, 25 Eylül Cuma günü saat 18.00’de keman sanatçısı Özgecan Günöz ile birlikte sahne alacak.

Türkiye’nin en genç ve en başarılı orkestralarından biri olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası, pandemi döneminde de sanatseverler ile bir araya gelmeye devam ediyor. Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı Amfi Tiyatrosu'nda gerçekleştirilen konserlere sanatseverler de kurallara uyarak büyük ilgi gösteriyor.

Senfoni Orkestrası'nın bu hafta programında genç sanatçı Özgecan Günöz’un sahne alacağını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, maske ve mesafe kurallarına uyarak tüm sanatseverleri Sazova’ya beklediklerini belirttiler. Sanatseverlerin ücretsiz olarak katılım gösterebileceği konserin Orkestra Şefliğini Ender Sakpınar yaparken, konuk solist Gönöz, Senfoni Orkestrası ile birlikte Piazzolla ve Vivaldi’nin eserlerini seslendirecek.

2.379 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 712
 
yukarı