METİNTAŞ’DAN ESKİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARINA KORONAVİRÜS FARKINDALIĞI KONFERANSI - Eskişehir Haberler

METİNTAŞ’DAN ESKİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARINA KORONAVİRÜS FARKINDALIĞI KONFERANSI

Anasayfa / Kültür-Sanat
METİNTAŞ’DAN ESKİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARINA KORONAVİRÜS FARKINDALIĞI KONFERANSI

PROF. DR. MUZAFFER METİNTAŞ’DAN ESKİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARINA KORONAVİRÜS FARKINDALIĞI KONFERANSI…
 
ESOGÜ Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Metintaş, Eskişehir Ülkü Ocakları farkındalık, eğitim seminerleri kapsamında ‘Koronavirüs (Covid-19) farkındalığı konferansı verdi.

Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Aksoy, yönetim kurulu ve teşkilat üyelerinin katılım sağladığı farkındalık konferans zoom programı üzerinden canlı olarak yayınlandı.

Zoom yönetimi ESOGÜ Araştırma Görevlisi aynı zamanda Eskişehir Ülkü Ocakları yöneticisi Erman Kayışdağ yaptı.
 
Prof. Dr. Muzaffer Metintaş konferans içeriğinde Koranavirüs’e dair hemen her konuyu ele aldı, bilinmeyenleri katılımcılarla paylaştı.
Konferans soru cevap bölümü ile sona erdi.
 
Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Aksoy açıklamasında ‘Dünya büyük bir felaketin yükünü kaldırmaya çalışıyor. Salgının önünü kesmek, virüsün bulaşıcılığını önlemek, hastalığı kalıcı ve köklü tedavi etmek için yoğun emek ve mesai sarf ediliyor. İnanıyorum ki beklenen günler gelecek, şifa insanlıkla buluşacaktır.’ Diyen MHP Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin de işaret ettiği üzere bizlerde Dünyanın 1 numaralı gündemi Koranavirüs’ü doğru anlamak, anlatma için konunun uzmanı Prof. Dr. Muzaffer Metintaş hocamızı konuk ettik. Allah cc ondan razı olsun. Benzeri konferanslarımız devam edecektir’ dedi.

3.665 okunma

Yorum Yap

23 Eylül 2020 Çarşamba

ÖZEL TİYATROLARA REKOR YARDIM

21 Temmuz 2020 Salı

ANADOLUNUN GÖZ BEBEĞİ ERZURUM

online ziyaretçi: 336
 
yukarı