Sivrihisar Hava Gösterileri - SHG AIRSHOW2020 13 Eylül Pazar günü Canlı Yayınlanacak - Eskişehir Haberler

Sivrihisar Hava Gösterileri - SHG AIRSHOW2020 13 Eylül Pazar günü Canlı Yayınlanacak

Anasayfa / Kültür-Sanat
Sivrihisar Hava Gösterileri - SHG AIRSHOW2020 13 Eylül Pazar günü Canlı Yayınlanacak

Sivrihisar’da antrenmanlar tam gaz!

Bu yıl 13 Eylül Pazar günü 13.00- 17.00 saatleri arasında sosyal medya ve televizyonlardan canlı yayınlanacak “Sivrihisar Hava Gösterileri - SHG AIRSHOW2020”de antrenmanlar büyük bir hızla devam ediyor. Dünyaca ünlü milli akrobasi pilotumuz Ali İsmet Öztürk, provalar sırasında çekilen kokpit görüntüsünü paylaştı.

“Sivrihisar Hava Gösterileri, SHG Airshow2020” bu yıl pandemi sebebiyle seyircisiz olarak 13 Eylül Pazar günü Sivrihisar Havacılık Merkezi, Necati Artan Tesislerinde gerçekleşecek. 13.00- 17.00 saatleri arasında uydudan, TV ve sosyal medya kanallarından yayınlanacak muhteşem organizasyonda antrenmanlar hızla devam ediyor. Dünyaca ünlü milli akrobasi pilotumuz Ali İsmet Öztürk, provalar sırasında çekilen kokpit görüntüsünü Youtube’dan paylaştı.

Tecrübeli pilot, antrenman uçuşunda inişleri ve çıkışları ile yerçekimine karşı sınırları zorlayan muhteşem görüntüler sundu. Kokpit içinden paylaşılan görüntüler, 13 Eylül Pazar günü SHG Airshow2020’de izleyenlerin muhteşem bir gösteriye şahit olacaklarının habercisi niteliğinde.

Ali İsmet Öztürk’ün antrenmanından kokpit içi görüntüleri

Dünyaca Ünlü Akrobasi Pilotları SHG Airshow2020’de Nefesleri Kesecek  

Dünyaca Ünlü Milli Akrobasi Pilotumuz Ali İsmet Öztürk, adrenalin dolu Mor Menekşe uçağı ile İngiliz Akrobasi Pilotları Martin Lovell, Bob Pooler, Andrew James Goodall, Lee Proudfoot ile Alman Pilot Gabriel Orlando Rieser da heyecan veren gösteri uçuşları sırasında yerden 9, havadan 1 ve “Kokpit İçinden” birçok kamera ile canlı görüntülenecek.

Türk Semalarında Muhteşem Hava Gösterileri  

Türk Hava Kuvvetleri F-16 Solotürk Gösterisi, Türk Hava Kuvvetleri 201. Personel Kurtarma Filo Komutanlığı paraşüt atlayışları, Emniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Daire Başkanlığı’na bağlı helikopter gösteri ekipleri ve Jandarma Genel Komutanlığı Havacılık Başkanlığı “Jandarma Çelik Kanatlar Uçuş Gösteri Ekibi” SHG Airshow2020’de gösterileri ile izleyenleri büyüleyecek. M.S.Ö. Hava ve Uzay Müzesi envanterinde bulunan “tarihi” uçaklar; Türkiye'nin uçar durumdaki en eski tayyaresi DC-3 "Turkish Delight", efsane savaş uçağı Mustang P-51D "Ferocious Frankie”, T-6 G Texan “Happy Hour” , Antonov AN-2 ve Boeing Stearman A-75” canlı yayında muhteşem hava gösterileri yapacak.

13 Eylül Pazar günü yayınlanacak “Sivrihisar Hava Gösterileri, SHG Airshow2020” ile ilgili ayrıntılı bilgiler www.shgairshows.com sitesinde yer alıyor.

Sosyal medyadan takip etmek için;

www.facebook.com/sivrihisarhavagosterileri/
www.instagram.com/sivrihisar_hava_gosterileri/

 

5.321 okunma

Yorum Yap

23 Eylül 2020 Çarşamba

ÖZEL TİYATROLARA REKOR YARDIM

21 Temmuz 2020 Salı

ANADOLUNUN GÖZ BEBEĞİ ERZURUM

online ziyaretçi: 706
 
yukarı