Türk Yıldızları Nefes Kesti - Eskişehir Haberler

Türk Yıldızları Nefes Kesti

Anasayfa / Kültür-Sanat
Türk Yıldızları Nefes Kesti

Büyük Taarruz Zafer Haftası 98. Yıl dönümü Kutlama programı kapsamında Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi Timi ‘Türk Yıldızları’ Afyonkarahisar semalarında izleyenlerin nefesini kesen bir gösteri sundu.

Milli Mücadelenin kilit şehri Afyonkarahisar’da Büyük Taarruz Zafer Haftası etkinlikleri kapsamında cesur ve estetik hareketleriyle izleyenleri gökyüzüne kilitleyen Türk Yıldızları Afyonkarahisar semalarında Afyonkarahisar’lılar için selamlama gösterisi yaptı.

Dünyada 8 süpersonik uçakla gösteri yapan tek akrobasi takımı olan Türk Yıldızları, Afyonkarahisar semalarında yaptıkları gösterilerde Büyük Taarruz Zafer coşkusunu doruğa çıkardı. Tarihi Afyon Kalesi ve şehrin etrafında tur atan pilotlar gösterilerinde Afyonkarahisar’ın düşman işgalinden kurtuluşuna özel ay ve yıldız figürü çizdi.

Türk pilotlarının hem cesaret ve gücünü, hem de eşsiz yeteneğini sergilediği gösteriler izleyenleri gökyüzüne kilitledi. Heyecanla izlenen gösterileri vatandaşlarda bulundukları yerlerden cep telefonlarına kaydetti.

 

4.450 okunma

Yorum Yap

23 Eylül 2020 Çarşamba

ÖZEL TİYATROLARA REKOR YARDIM

21 Temmuz 2020 Salı

ANADOLUNUN GÖZ BEBEĞİ ERZURUM

online ziyaretçi: 419
 
yukarı