BESTEKÂR HÜSEYİN ERBAY TRT NAĞMEDE - Eskişehir Haberler

BESTEKÂR HÜSEYİN ERBAY TRT NAĞMEDE

Anasayfa / Kültür-Sanat
BESTEKÂR HÜSEYİN ERBAY TRT NAĞMEDE

Şehrimizin yetiştirdiği müzik adamı, Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi Türk Sanat Müziği Korosu Hoca-Şef ve Bestekâr Hüseyin Erbay, yarın (26-Ağustos-2020) TRT Nağme Radyosunda saat 13.00-14.00 arasında, TRT’ nin çok beğenilen ve çok dinlenen sazlı-sözlü programının konuk bestekârı olacak.

Bant kaydı 17-Ağustos tarihinde, Ankara radyosu stüdyosunda gerçekleşen programı, radyonun değerli yapımcılarından Şaika Erdoğan hazırlayıp sunacak. Programda Bestekâr Hüseyin Erbay ile söyleşi yapılacak. Erbay’ ın musiki yaşamı, Eskişehir’ deki müzik çalışmaları, besteciliği konularında sanatseverlere bilgi verilecek.  Bu arada Erbay’ ın birçok sevilen bestesi, TRT’ n,n güzide sanatçıları tarafından seslendirilecek.

“ Gerek kendimi, gerek koromu ve gerekse Eskişehir’imizi TRT gibi seviyeli, ciddi, sanatsal bir yayın kurulu mikrofonlarından bir kez daha temsil etme şansını yakaladığım için kendimi çok mutlu ve onurlu hissediyorum” diyen Bestekâr Erbay, tüm Eskişehir’ li sanatseverleri programı dinlemeye davet etti. Erbay bu arada saygıdeğer halkımızdan maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymalarını özellikle istirham etti.

4.812 okunma

Yorum Yap

23 Eylül 2020 Çarşamba

ÖZEL TİYATROLARA REKOR YARDIM

21 Temmuz 2020 Salı

ANADOLUNUN GÖZ BEBEĞİ ERZURUM

online ziyaretçi: 329
 
yukarı