DOĞA ETKİNLİKLERİNE KAYITLAR BAŞLIYOR - Eskişehir Haberler

DOĞA ETKİNLİKLERİNE KAYITLAR BAŞLIYOR

Anasayfa / Kültür-Sanat
DOĞA ETKİNLİKLERİNE KAYITLAR BAŞLIYOR

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen doğa etkinlikleri için kayıtlar başlıyor.

Tepebaşı Belediyesi, vatandaşların şehir hayatının stresinden uzaklaşarak doğayla iç içe vakit geçirmelerini sağlayan etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

Spor İşleri Müdürlüğü tarafından yoga, gökyüzü gözlem, doğa ve gece yürüyüşü temalı kampçılık etkinlikleri düzenliyor. Doğada yaşamı desteklemek, tanıtmak ve bir spor faaliyeti olması amacıyla; 7-8 Ağustos’ta kampçılık ve gece yürüyüşü, 12 Ağustos’ta kampçılık ve gökyüzü gözlem, 21-22 Ağustos’ta kampçılık ve yoga, 28-29 Ağustos’ta da kampçılık ve doğa yürüyüşü etkinlikleri gerçekleştirilecek.

Kayıtlar 20 Temmuz’da başlıyor

Sarıcakaya yolunun 30’uncu kilometresinde bulunan Kozlu Bahçe’de düzenlenecek etkinlikler için kayıtlar ise 20 Temmuz Pazartesi günü başlayacak ve 3 Ağustos Pazartesi günü sona erecek. Korona virüsle mücadele kapsamında alınacak tedbirler eşliğinde düzenlenecek etkinliklere, 18 yaşını doldurmuş bireyler ve aileleri yanında olması şartıyla 18 yaş altı çocuklar katılabilecek.

Öte yandan etkinliklerle ilgili detaylı bilgi almak isteyenler, Spor İşleri Müdürlüğü yetkililerine 0 530 158 34 28 numaralı telefondan ulaşabilecek.

5.337 okunma

Yorum Yap

23 Eylül 2020 Çarşamba

KENT & KÜLTÜR SÖYLEŞİLERİ ONLINE

23 Eylül 2020 Çarşamba

ÖZEL TİYATROLARA REKOR YARDIM

online ziyaretçi: 347
 
yukarı