14 Ekim Hayvanları Koruma Günü Sosyal Sorumluluk Projesi - Eskişehir Haberler

14 Ekim Hayvanları Koruma Günü Sosyal Sorumluluk Projesi

Anasayfa / Kültür-Sanat
14 Ekim Hayvanları Koruma Günü Sosyal Sorumluluk Projesi

Kanatlı AVM ve Tesla Creative işbirliği ile 14 Eylül 2019 tarihinde Kanatlı AVM giriş katında yer alan 3.20m x 1.80m ebatlarındaki reklam alanına yapılan selfie noktasında her fotoğraf ve selfie çeken kişi ya da kişilerin “Duyarsız Kalamam” etiketiyle yayınladığında Tesla Creative , sokak hayvanlarına 0,02 mama yardımı yapacaktır.

 Bu kampanya iki aşamadan oluşmaktadır:

1. aşama 4 .10.2019’a kadar sürecek kampanya da fotoğraf ve selfie çekimi ne kadar çok olursa, sokak hayvanlarına mama dağıtım miktarı artacaktır.

 2. Aşama ise 31 Ekim.2019 tarihine kadar sürecek olup, 1 Kasım 2019’de yine fotoğraf ve selfie paylaşım yoğunluğuna göre sokak hayvanlarına dağıtılacak mama miktarı artacaktır.

 Bu çalışmanın amacı; Sponsorlu Reklam için büyük platformlara ayrılan bütçenin, insanların kendi aralarındaki dayanışması sonucu sokak hayvanlarına kanalize edilmesi gerektiğidir. Bu noktada çekilen selfie sosyal media da ne kadar çok paylaşım gerçekleşirse kampanya o kadar başarıya ulaşacaktır ve önemli olan büyük kurumların reklam gücünün yerine, her bir bireyin bu kampanyaya duyarlılık gösterip belirlenen alanda (Kanatlı Alışveriş Merkezi Zemin Kat da belirlenen alanda)fotoğraf ve selfie çekip kendi aralarındaki bağlantılantılarını kullanmaları yeterlidir. Belirlenen alanda fotoğraf ve selfie çekimi ve sosyal mediada paylaşımı sayesinde şirketlere gidecek olan reklam bütçeleri yerine sokak hayvanlarına destek vermiş olacaklardır. 

1.432 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 2083
 
yukarı