YKSM Müzik topluluğundan konser - Eskişehir Haberler

YKSM Müzik topluluğundan konser

Anasayfa / Kültür-Sanat
YKSM Müzik topluluğundan konser

Odunpazarı Belediyesi tarafından mahallelerdeki etkinlikleri artırmak ve mahallelere canlılık kazandırmak için düzenlenen Akşamlar Birlikte Güzel Etkinliği, Sezai Aksoy Halk Merkezi Bahçesi’nde YKSM Müzik topluluğunun verdiği muhteşem konser ile devam etti.

Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen ve yaz akşamlarını unutulmaz kılan Akşamlar Birlikte Güzel Etkinliği, Erenköy Mahallesi’nde devam etti. Sezai Aksoy Halk Merkezi Bahçesi’nde gerçekleşen etkinliğe Erenköy sakinleri yoğun ilgi gösterdi.

Çok sayıda vatandaşın katıldığı Akşamlar Birlikte Güzel Etkinliği, Erenköylülere müzik dolu bir akşam yaşattı. Odunpazarı Belediyesi’nin gezici konser aracı SahneFon da alandaki yerini aldı ve YKSM Müzik Topluluğu, SahneFon’da muhteşem bir konser verdi. Konserde birbirinden güzel ezgileri seslendiren YKSM Müzik Topluğu, dinleyicilerini adeta mest etti. Dileyiciler, YKSM Müzik Topluluğu tarafından seslendirilen hareketli ezgilere oyunlarıyla eşlik etti.  Etkinlikte ayrıca Damlalı Karaağaç Köyü Derneği Halk Oyunları Ekibi de unutulmaz bir halk oyunları gösterisi yaptı.  Damlalı Karaağaç Köyü Derneği Halk Oyunları Ekibi gösterisini Türk Bayrağı açarak tamamladı. Halk Oyunları Ekibinin bu hareketi, çevreden büyük alkış aldı.

AKŞAMLAR BİRLİKTE GÜZEL ETKİNLİĞİ YKSM MÜZİK TOPLULUĞU KONSERİ İLE DEVAM EDECEK

Konserden, film gösterimi ve dans gösterisine birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Akşamlar Birlikte Güzel Etkinliği, 13 Eylül Cuma Günü 20.30’da Gündoğdu Mahallesi Ersin Çakal Parkı’nda gerçekleştirilecek konser ile devam edecek. Akşamlar Birlikte Güzel Etkinlikleri kapsamında 14 Eylül Cumartesi Günü ise Emek Mahallesi Amigo Orhan Halk Merkezi’nin yanında bulunan Baştürk Parkı’nda saat 20.30’da YKSM Müzik Topluluğu Konseri düzenlenecek.

1.491 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 1036
 
yukarı