Sivrihisar’daki Sağlık Kuruluşlarını Ziyaret Ederek İnceleme ve Değerlendirmelerde Bulundu - Eskişehir Haberler

Sivrihisar’daki Sağlık Kuruluşlarını Ziyaret Ederek İnceleme ve Değerlendirmelerde Bulundu

Anasayfa / Sağlık
Sivrihisar’daki Sağlık Kuruluşlarını Ziyaret Ederek İnceleme ve Değerlendirmelerde Bulundu

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge Sivrihisar’daki Sağlık Kuruluşlarına yaptığı ziyarette inceleme ve değerlendirmelerde bulundu.

 Sivrihisar Devlet Hastanesi ile birlikte İlçedeki Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarını inceleyerek Hastane Başhekimi Op. Dr. Hacı Osman Tanrıverdi ve Sivrihisar Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Nafiz Başerdem’den bilgiler aldı. Sivrihisar Devlet Hastanesi bünyesinde kurulan ve hizmet vermeye başlayan Palyatif Bakım Servisi’nde detaylı incelemelerde bulunarak, servislerde tedavilerine yatarak devam edilen hastalarlada  sohbet edip geçmiş olsun dileklerini iletti.

Müdür Bilge Sivrihisar’daki sağlık kuruluşlarına yaptığı ziyarette sağlık personellerinin aşılanma (CoronaVac) durumlarınıda inceleyerek, personellerden gelen istek ve önerileride dinledi. İlçedeki hizmet binalarının fiziki şartlarıyla birlikte kullanılan tıbbi cihazlara da bakıp, daha önce tespit edilen eksik ve noksanların giderilmesi aşamalarını yerinde gördü. Müdür Bilge İlçe sağlık kuruluşlarında karşılaştığı hasta ve yakınlarıyla da ilgilenerek almış oldukları sağlık hizmetleri hakkında memnuniyetlerini sorup geçmiş olsun dileklerini iletip şifa diledi.

 Ziyarette Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge’ye Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Dr. Seydi Ahmet Güllü, Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Selçuk Kocaman, Sağlık Müdürlüğü İnşaat Mühendisi Özgür Uygun eşlik etti.

Müdür Bilge ve beraberindeki heyet  İlçedeki sağlık kuruluşlarına yaptığı ziyaretlerin akabinde  Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü’ye nezaket  ziyarette bulundu.

2.480 okunma

Yorum Yap

17 Şubat 2021 Çarşamba

Covid-19 geçirenler dikkat!

17 Şubat 2021 Çarşamba

Oturma Hastası Olabilirsiniz

8 Şubat 2021 Pazartesi

2020 yılı gözlerimizi bozdu

8 Şubat 2021 Pazartesi

PROPOLİS COVID’E KARŞI!

online ziyaretçi: 577
 
yukarı