ŞEHRİN HASTANESİ 2.YILINI KUTLUYOR - Eskişehir Haberler

ŞEHRİN HASTANESİ 2.YILINI KUTLUYOR

Anasayfa / Sağlık
ŞEHRİN HASTANESİ 2.YILINI KUTLUYOR

Eskişehir Şehir Hastanesi sağlık hizmet sunumunun 2. Yılını tamamlamanın gururunu yaşıyor. Eskişehir Şehir Hastanesi bu süreçte özellikli sağlık hizmeti sunumuna, pandemi döneminde de devam etmiş, bununla birlikte üst düzey teknoloji ile çalışan yoğun bakımları ve nitelikli alt yapısı ile COVID-19 sürecinde Eskişehir halkına hak ettiği nitelikli sağlık hizmetini sunma gayretini devam ettirdi.

2 Yılda 3,5 Milyon Muayene

Konuyla yapılan açıklamada şu bilgiler paylaşıldı.

Hastanemiz 2 yıllık süreçte yaklaşık 3.5 milyon muayeneye ulaşmış, 110 bin hastaya yatarak, 80 bin hastaya ise ameliyat alanında hizmet vermiş, yaklaşık %80 dolulukla çalışmalarını sürdürmüştür. Özellikli hizmetler bağlamında; El-Cerrahisi/ Replantasyon Merkezi, Onkoloji- Hematoloji Merkezi, Onkolojik Cerrahiler, Kalp Merkezi, Yanık Merkezi, Obezite Merkezi, Anne ve Bebek Dostu Hastane ünvanı ve uygulamaları ile hizmetlerine devam etmektedir.
Eskişehir Şehir Hastanesi Başhekim Uzm. Dr. Yaşar Bildirici ‘’Eskişehir halkı bilmelidir ki; Eskişehir Şehir Hastanemiz 2 yıl boyunca her an göreve hazır, verdiği sağlık hizmetinin niteliğini arttırmak için her gün üstüne koyarak çalışan ve çabalayan bir hastanedir. Hastanemizde çalışan sağlık çalışanlarımızın tümü bu başarının mimarıdır. Onlara teşekkür ederim. Bu vesileyle tanıtım filmimizin hayata geçmesinde bizlere destek olan Anadolu Üniversitesi Rektörü Sayın, Prof. Dr. Fuat Erdal’a ve Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü çalışanlarına teşekkür ederim.’’ şeklinde belirtti.

 

5.032 okunma

Yorum Yap

22 Temmuz 2021 Perşembe

Gıda ambalajlaması neden önemli?

22 Temmuz 2021 Perşembe

SIK ACIKMAYA YOL AÇAN NEDENLER

22 Temmuz 2021 Perşembe

Yanık ve Yara İzlerine Dikkat !

online ziyaretçi: 349
 
yukarı