Poliklinik hizmetlerine ara verildi - Eskişehir Haberler

Poliklinik hizmetlerine ara verildi

Anasayfa / Sağlık
Poliklinik hizmetlerine ara verildi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi (ESOGÜ) başta olmak üzere Şehir ve Diş Hastanelerinde poliklinik hizmetlerine bir süre ara verildiği öğrenildi.

Eskişehir’de sağlık hizmeti veren hastanelerde gerekli tedbirler alınırken dün de bazı değişikliklerin yapıldığı açıklandı.

Konu ile ilgili edinilen bilgilere göre her gün yüzlerce kişiye çeşitli rahatsızlıklarından dolayı tedavi hizmeti veren Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi (ESOGÜ) başta olmak üzere Şehir ve Diş Hastanelerinde poliklinik hizmetlerine bir süre ara verildiği öğrenildi.

Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde alınan karar doğrultusunda, korona virüsü salgını tedbirleri sebebiyle bir dizi tedbir alındı. Fakülte bünyesinde dünden itibaren tüm elektif ameliyatlar, elektif cerrahi işlemler, poliklinik hizmetleri geçici bir süre durduruldu.

Yenikent Mahallesinde faaliyet gösteren Diş Hastanesinde de korana virüsü tedbirleri nedeniyle poliklinik hizmetlerine ikinci bir emre kadar ara verildiğini belirten yetkililer Eskişehir Şehir Hastanesi bünyesindeki saat 17.00 ila 21.00 arası verilen vardiyalı sağlık hizmetinin de geçici bir süre ile kaldırıldığını söylediler.

istikbalgazetesi.com

2.793 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 1301
 
yukarı