Bilge, Fotoğraf Yarışmasında Ödül Alan Personeli Tebrik Etti - Eskişehir Haberler

Bilge, Fotoğraf Yarışmasında Ödül Alan Personeli Tebrik Etti

Anasayfa / Sağlık
Bilge, Fotoğraf Yarışmasında  Ödül Alan Personeli Tebrik Etti

Bursa Eczacılar Kooperatifi (BEK) tarafından, her yıl ulusal düzeyde geleneksel olarak düzenlenen  fotoğraf yarışmasının bu yıl 14'üncüsü yapıldı.

 BEK kurucusu merhum Eczacı Naci Doğan adına düzenlenen fotoğraf yarışması her yıl farklı bir tema ile düzenleniyor. Merhum Eczacı Naci Doğan’ın kooperatifçilik konusundaki çalışmalarını aktarmak, anısını yaşatmak ve sağlık sektörü çalışanlarının sosyal yönlerini desteklemek amacıyla geleneksel olarak düzenlenen yarışmanın bu yılki teması "Yolculuk Bir Serüvendir" oldu.

Sağlık sektörü ve Eczane çalışanlarının katıldığı yarışmada Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü çalışanı Battalgazi Barlas "Alpu’dan Urfa’ya" konulu çalışması ile yarışmada  üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge yarışmada ödül kazanan personelini kabul ederek tebrik etti.

Yarışma ve ödül kazandığı  fotoğrafın hikayesi hakkında Eskişehir il Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge’ye  bilgi veren Battalgazi Barlas eserinin  üçüncülük  ödülüne layık görüldüğünü belirterek duygularını şu şekilde ifade etti; "Bursa’da Eczacılar Kooperatifi tarafından ulusal düzeyde ve geleneksel olarak düzenlenen merhum Eczacı Naci Doğan Fotoğraf yarışmasının bu yılkı konusunun " Yolculuk Bir Serüvendir" olduğunu belirterek, yarışmaya internet ortamında katıldığını "Alpu’dan Urfa’ya" ismini verdiği çalışmasının üçüncülük  ödülü aldığına değinerek, bu fotoğraf yarışmasına Türkiye’nin her yanından sağlık çalışanları katıldı. Her yıl ulusal düzeyde tertiplenen fotoğraf yarışmasında  2015 yılında da birincilik ödülü almıştım, bu yılda fotoğrafımın üçüncülüğe layık görülmesinden  mutluluk duydum. Bu vesile ile merhum Eczacı Naci Doğan’ı rahmetle anıyorum."dedi.

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge fotoğraf yarışmasında üçüncülük ödülü alan Sağlık Müdürlüğü  Basın Birimi Personeli Battal Gazi Barlas’ı tebrik ederek,fotoğraf sanatıyla ilgilendiğini bildiğimiz ve Eskişehir’de  çektiği Yunus Emre Fotoğrafları ile  çeşitli fotoğraf projeleriyle  tanıdığımız personelimizin ulusal düzeyde yapılan yarışmada gösterdiği başarı bizleri de mutlu etti, kendisini tebrik ediyor , çalışmalarında başarılar diliyorum ,dedi.

 Battal Gazi Barlas  kendisini tebrik eden Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge’ye teşekkür ederek  Eczacı Naci Doğan adına düzenlenen fotoğraf yarışmasında 3.lük ödülü kazandığı"Alpu’dan Urfa’ya" İsimli fotoğrafını takdim  etti. 

2.015 okunma

Yorum Yap

10 Eylül 2020 Perşembe

İntihar sinyalleri dikkate alınmalı

10 Eylül 2020 Perşembe

İkiz mi tek mi?

online ziyaretçi: 267
 
yukarı