Sağlıkçılardan Anlamlı Etkinlik - Eskişehir Haberler

Sağlıkçılardan Anlamlı Etkinlik

Anasayfa / Sağlık

Sağlık Müdürlüğünden Huzurevi Sakinlerine ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Bağlı Evlerde Kalan Çocuklara Ziyaret

Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı UMKE ekibi Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Maide Bolel huzur evi sakinlerine ziyarette bulunarak sağlık taramasından geçirdiler.

İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Uğur Bilge; İki kurum arasındaki işbirliği ile eli öpülesi yaşlılarımıza moral verilmesi ve sağlık problemlerinin giderilmesini planlamadığımız bu hizmetimiz rutin olarak belirli tarihlerde devam edecektir’ dedi.

Maide Bolel Huzurevi Müdürü Ali Dertli’de; Huzurevinde kalan yaşlılarımıza yapılan sağlık taraması için memnuniyetini belirterek başta İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Uğur Bilge olmak üzere tüm ekibe teşekkür etti.

İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Uğur Bilge Ziyarette huzurevi sakinleri ile sohbet edirek sağlık alanında taleplerini dinlendi. UMKE ekibi tarafından talep eden yaşlıların muayeneleri yapıldı. Bazı hastaların muayenesi müdür Bilge bizzat kendisi yaptı. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Uğur Bilge Huzur evi sakinlerinin bocce oynama isteklerini kırmayarak, bocce oynadı.

Bu ziyaretten sonra Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge ve Eskişehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Alper Sezer ile birlikte Eskişehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı evlerde kalan çocukları ziyaret etti.

Çocuklarla Sohbet eden Doç. Dr. Uğur Bilge Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Alper Sezer’den bu evlerde kalan çocukların bakımları ve yaşam koşulları hakkında bilgi aldı. Ziyarette UMKE ekibi de eşlik etti.

1.316 okunma

Yorum Yap

8 Ocak 2020 Çarşamba

SOĞUK HAVA ASTIMI TETİKLİYOR!

8 Ocak 2020 Çarşamba

Tüberküloza dikkat!

29 Aralık 2019 Pazar

KUSURSUZ GÜLÜMSEMENİN ŞİFRESİ

29 Aralık 2019 Pazar

GÖZÜMÜZ NEDEN SEĞİRİR?

29 Aralık 2019 Pazar

KIŞ DEPRESYONUNUN 3 BELİRTİSİ

23 Aralık 2019 Pazartesi

Bazı meslekler omurgayı yoruyor

23 Aralık 2019 Pazartesi

İŞTE EN SIK GÖRÜLEN TAKINTILAR

23 Aralık 2019 Pazartesi

Kalp krizinde her dakika kritik

23 Aralık 2019 Pazartesi

Çocuklarda Uyku Sorunlarına Dikkat !

online ziyaretçi: 198
 
yukarı