Eskişehirspor’a Yeni Sponsor

Anasayfa / Spor
Eskişehirspor’a Yeni Sponsor

Şimşeklerde yeni sezon forma ve antrenman malzemelerini Lennas marka karşılayacak. Siyah Kırmızı kulüp yeni sezonda forma ve malzeme için kuruş para harcamayacak. Başkan Mehmet Şimşek, forma sponsoru olan lennas firmasına ve yetkililere teşekkür etti.

“BEDELSİZ KARŞILANACAK”  

Yeni sezonda Es-Es’in forma ve antrenman malzemelerini Lennas marka karşılayacak. Dün tesislerde yapılan basın toplantısında lennas markası ile bir yıllık anlaşma imzalandı. Eskişehirspor Başkan Mehmet Şimşek sponsorluk anlaşması için bir araya geldiklerini belirterek “Lennas firmasına, Celalettin ve Metin beye teşekkür ediyoruz. Kulübümüzün ana masraf kalemlerinden birisi olan forma, antrenman malzemesi ve spor malzemelerini bedelsiz olarak karşılaşacaklar. Firma Eskişehir firması değil. Kulübe bağlı internet sitesi yapılacak. Ürünler burada ve maç günleri stadyumun altında satılacak. Taraftarımıza büyük jestler yapacaklar” dedi…

“DOSTLUKLARLA OLUYOR”

Şimşek “Bize sadece dostluklarına istinaden sponsor oluyorlar. Firmalarını tanıtmak ve maç forması satmak gibi bir düşünceleri yok. Sadece bize olan sempatilerinden dolayı. Ticari bir çıkar yok.  Bu sadece A takımla olan anlaşma ilerde başarılı oluruz farklı olur. Güzel bir anlaşma. Büyük bir maliyet üzerimizden kalkacak. Bir yıllık anlaşma” dedi.  

“GÖNÜL BAĞI KALMAMIŞ”

Firma yetkilisi Celalettin Kayahan“Eskişehirspor’u daha yakından tanımamıza Selim Demircioğlu başkan aracı oldu. İlk maçla beraber taraftarı tekrar tribüne çekmek için aksiyonlar olacak. Eskişehirspor çok yalnız bırakılmış. Şehrin ileri gelenlerinin Eskişehirspor ile gönül bağı kalmamış. Bu üzücü, gün gelecek Eskişehirspor hak ettiği yere Süper Lige gelecek” dedi.   

“BAŞKA TAKIM YOK

Başka bir takıma sponsor olmadıklarını da belirten Celalettin Kayahan “Sponsor olduğumuz başka bir takım yok. Eskişehirspor taraftarı bizim çok ilgimizi çekiyor. Türkiye’de böyle birkaç camia var. Hikayesi olan bir kulüp. Bulunduğu yeri hak etmiyor. Bunun için Eskişehirspor’u tercih ettik. Tabi ki Selim Demircioğlu olan arkadaşlığımızda etkili oldu.  Taraftarlar en genç 1 hafta içinde formaları görebilecek.  4 forma hazırlattık. İç saha, deplasman, alternatif ve dördüncü forma taraftara sunulacak. Çubuklu efsane forma kesinlikle olacak. Dördüncü formaya taraftar karar verecek. Polo yaka tişört, şapka, eldiven bere olacak” dedi.

 

istikbalgazetesi

340 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 326
 
yukarı