YÖNETİM HOCA DA ACELE ETMİYOR

Anasayfa / Spor
YÖNETİM HOCA DA ACELE ETMİYOR

Yeni sezonda 3.ligde takımı teslim edeceği hoca konusunda gizliden görüşmeler yapan Eskişehirspor yönetimi bu konuda acele etmiyor. Önce İlhan Var ardından da Önder Karaveli ile bir görüşme yapan yönetim kurulu liglerin de geç başlayacağı için bu konu da erken karar verip de hata yapmak istemiyor.

GÖRÜŞME YAPILMIŞTI 

3.lig için geri sayıma geçen Eskişehirspor’da yönetim takımı teslim edeceği yeni teknik adam konusunda gizliden görüşmeler yapmaya devam ediyor. İlk olarak görev bölümünün ardından kente davet edilen İlhan Var ile masaya oturulmuş ve ön görüşme yapılmıştı. Yönetim geçtiğimiz hafta sonu da Eskişehir’e gelen  Beşiktaş’ın eski teknik patronu  Önder Karaveli ile de ön görüşme yaptı.

HABER BEKLENİYOR

Özellikle Önder Karaveli’den haber bekleyen yönetim kurulu eğer Önder hocadan olumsuz cevap gelmesi halinde alternatif isimlere yönelecek. Liglerin de geç başlayacağı için teknik direktör konusunda acele etmeyen ve hata yapmak istemeyen yönetim kurulu  bir taraftan da transfer yasağı ile ilgili görüşmeler yapıyor.

10 GÜN İÇİNDE

Es-Es’li yöneticiler  “Teknik adam konusunda görüşülen isimler var. Acele edip daha önceki yıllardaki hata yapmak istemiyoruz.  10 gün içinde yeni teknik direktörümüz belli olur” dedi. Taraftar ise yeni teknik adam için meraklı bir bekleyiş içinde.

 

istikbalgazetesi.com

405 okunma

Yorum Yap

28 Temmuz 2022 Perşembe

Eskişehir’de bir ilk

27 Temmuz 2022 Çarşamba

KOMBİNE VE BİLET SATIŞLARI BAŞLADI

16 Temmuz 2022 Cumartesi

ES-ES’İN 2022-2023 KADROSU

16 Temmuz 2022 Cumartesi

Yeni Teknik Adamla Anlaşıldı

15 Temmuz 2022 Cuma

“LOCA AL DESTEK OL”

online ziyaretçi: 260
 
yukarı