A Millî Takımımız, Litvanya maçının hazırlıklarına başladı

Anasayfa / Spor
A Millî Takımımız, Litvanya maçının hazırlıklarına başladı

UEFA Uluslar C Ligi 1. Grup'ta haziran ayındaki dördüncü ve son maçında 14 Haziran Cumartesi günü İzmir'de Litvanya'yı ağırlayacak A Millî Takımımız, İzmir'e gelişinin ardından karşılaşmanın hazırlıklarına başladı.

Teknik Direktörümüz Stefan Kuntz yönetiminde Gürsel Aksel Stadyumu'nda basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmanda, dün oynanan Lüksemburg maçına 11'de başlayan futbolcular rejenerasyon çalışması yaptı. Diğer oyuncular ise, ısınma hareketlerinin ardından ayak tenisi oynadı ve duran toplar üzerine çalıştı.

Bireysel antrenman programı dâhilinde çalışan Enes Ünal, Lüksemburg maçında hafif bir kas sakatlığı yaşayan Orkun Kökçü ve ayak tırnağında ödem tespit edilen Uğurcan Çakır bugün yapılan saha çalışmasına katılmadı.

A Millî Takımımız, yarın saat 18.00'de maçın oynanacağı Gürsel Aksel Stadyumu'nda ilk 15 dakikası basına açık olacak yapacağı antrenmanla Litvanya mücadelesinin hazırlıklarına devam edecek. Teknik Direktörümüz Stefan Kuntz ve bir millî futbolcumuz, A Millîlerin antrenmanı öncesinde, saat 17.15'te Gürsel Aksel Stadyumu'nda bir basın toplantısı düzenleyecek.

 

392 okunma

Yorum Yap

28 Temmuz 2022 Perşembe

Eskişehir’de bir ilk

27 Temmuz 2022 Çarşamba

KOMBİNE VE BİLET SATIŞLARI BAŞLADI

16 Temmuz 2022 Cumartesi

ES-ES’İN 2022-2023 KADROSU

16 Temmuz 2022 Cumartesi

Yeni Teknik Adamla Anlaşıldı

15 Temmuz 2022 Cuma

“LOCA AL DESTEK OL”

online ziyaretçi: 285
 
yukarı