Kolay Lokma Değiliz - Eskişehir Haberler

Kolay Lokma Değiliz

Anasayfa / Spor
Kolay Lokma Değiliz

Şanlıurfa maçını değerlendiren Eskişehirspor Teknik Direktörü Cem Karaca “Bizim sahaya koyduğumuz mücadele çoğu takımda bulunmuyor.  Bu mücadelemizi devam ettirmek ve maçın sonuna kadar bunu ortaya koymak istiyoruz.  2 ciddi rakipten 4 puan aldık. Artık bize de saygı duyacaklar. Bunu gösterdik” dedi.

Maç boyunca takıma destek veren taraftara da teşekkür eden Cem hoca “Taraftarımız tek kelimeyle müthişti. Büyük destek verdiler. 9 kişi kaldığımız zaman kalemizde gol de görebilirdik. Ancak taraftarın da büyük desteği ile maçı gol yemeden tamamladık. Ben taraftarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“BU MÜCADELE DEVAM EDECEK”

Şampiyonluk mücadelesi veren rakip Şanlıurfaspor’un doldur boşalt oynamasının kendilerinin işine geldiğini belirten Cem Karaca “Rakibimizin çok iyi ve geniş bir kadrosu var. Bizim sahaya koyduğumuz mücadele çoğu takımda bulunmuyor. Bu mücadelemizi devam ettirmek ve maçın sonuna kadar bunu ortaya koymak istiyoruz. Bu şartlar altında 9 kişi ile bu mücadeleyle bir puan iyi. Mücadeleden memnunum” dedi. 

TARAFTARA TEŞEKKÜR

Hiç susmadan takıma destek veren taraftara da teşekkür eden Cem Karaca “Evimizde ilk maçımıza çıktık. Bu maçta taraftarımız bizi yalnız bırakmadı. Tek kelime ile taraftarımız müthişti. Büyük destek verdiler. 2 eksiğimizle, yani 9 kişi deplasmanda 20 dakika oynasaydık belki de 2-3 gol yiyebilirdik. Ancak taraftarın da büyük desteği ile maçı gol yemeden tamamladık. Ben bir kez daha büyük Eskişehirspor taraftarına teşekkür ediyorum” dedi.


“BU KADAR UZATMA OLMAZ”

Hakem yönetimini değerlendiren Karaca “İki maçta hakemler iyi maç yönetmedi. Hem deplasmanda hem de evimizde uzatmaları 8-10 dakika arası oldu. Bu kadar uzatma olamaz. Saha içinde de genç oyuncularımıza baskı yapan hakemler daha dikkatli olmalı” dedi. 


“HAK EDEN FORMAYI GİYER”

Teknik Direktör Cem Karaca “2 oyuncumuz eksildi. Oynamak isteyen oyucu bana hissettirecek. Formayı kapan vermemek için oynamalı. Takımda rekabeti yakalamalıyız. Bu eksik bölgeler için 2-3 oyuncu deneyeceğim. Ben formayı vermeyeceğim, onlar kendisi formayı alacak. Hak eden formayı giyer.” şeklinde konuştu…


“SAYGI DUYACAKLAR”

Ancak öne doğru oynama konusunda, pozisyon bulmada biraz sıkıntılar olduğunu dile getiren Cem Karaca “Pozisyona da girmeliyiz. Bu konuda da çalışmalarımız oluyor. Kırklareli’ni inceliyoruz. Zaaflarını ve kuvvetli yönlerini analiz edeceğiz. Rakibimiz iki maçta sıfır çekti. Kazanmak isteyecekler. Oyun tarzımızı ortaya koyuyoruz. 2 ciddi rakipten 4 puan aldık. Artık bize de saygı duyacaklar. Bunu gösterdik” dedi…


“KOLAY LOKMA OLMAYACAĞIZ”

Bizi saygı duyuyorlar lafını şunun için söylüyorum diyen Cem Karaca “Geçen sezon rakipler farklı kazanmak için sahaya çıkıyordu. ‘Camiada kaç yeriz, fark yer miyiz gibi’ konuşmalar oluyordu. Öyle durumdan şimdi mücadele eden, kazanma isteğini ortaya koyan bir ekip olma yolunda ilerliyoruz. Kolay lokma olmayacağız” “şeklinde konuştu.


“GEREKEN CEVABI VERMEK İSTİYORUZ”

Teknik Direktör Cem Karaca Oyuncuların da kafa yapılarını değiştiğini belirten “Kazanma ruhunu aşılıyoruz. Kabullenmek olmayacak. Ben de biliyorsunuz ki kamp döneminde, sezona hazırlık döneminde büyük konuştum. Kendimi baskı altına soktum. Bunun için bizler sahada gereken cevabı vermek istiyoruz” dedi. 

 

istikbalgazetesi.com

537 okunma

Yorum Yap

18 Eylül 2021 Cumartesi

SİZ YETER Kİ İNANIN

18 Eylül 2021 Cumartesi

Eskişehirspor’a ceza yağdı!

8 Eylül 2021 Çarşamba

HOLLANDA 6-1 TÜRKİYE

7 Eylül 2021 Salı

YAŞ ORTALAMAMIZ 23

30 Ağustos 2021 Pazartesi

ESKİŞEHİR’DE YARI MARATON HEYECANI

30 Ağustos 2021 Pazartesi

Kamp Tamamlandı

24 Ağustos 2021 Salı

2 ÖZEL MAÇ BELLİ OLDU

24 Ağustos 2021 Salı

KAMP GÜNLÜĞÜ

24 Ağustos 2021 Salı

AYAK TENİSİ TURNUVASI SONA ERDİ

online ziyaretçi: 619
 
yukarı