Eses Token’a yoğun ilgi var - Eskişehir Haberler

Eses Token’a yoğun ilgi var

Anasayfa / Spor
Eses Token’a yoğun ilgi var

Dev projede satışlar başladı

Eskişehirspor ve Bitci Teknoloji tarafından hayata geçirilen Eses Token projesinde satışlar başladı. 0,30 TL’lik avantajlı ön satış fiyatıyla satışa sunulan 12 milyon Eses Token daha ilk saatlerde taraftarlardan yoğun ilgi gördü.

Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden Eskişehirspor’un, blockchain alanındaki öncü teknoloji şirketlerinden Bodrum merkezli Bitci Teknoloji iş birliğiyle hayata geçirdiği Eses Token projesinde arz dönemi resmen başladı. Bitci Teknoloji’nin yerli blockchain platformu Bitci Chain üzerinde çalışacak proje kapsamında, 12 milyon Eses Token 8 Mart itibariyle satışa sunuldu. Token sahibi olmak isteyen taraftarlar alım işlemlerini Bitci.com internet sitesi ve Eskişehirspor aplikasyonu üzerinden gerçekleştirebiliyor. Eskişehirspor taraftarlarının daha ilk saatlerden yoğun ilgi gösterdiği token’ların kısa sürede tükenmesi bekleniyor.

ErkinŞahinöz Akademi’nin destekleriyle hayata geçen projeye ilişkin detaylı tüm bilgilere Bitci.com internet sitesi üzerinde bulunan Eskişehirspor bölümünden ya da projeye özel olarak geliştirilen Eskişehirspor aplikasyonu üzerinden ulaşmak mümkün.

TARAFTARLARA NE AVANTAJ SAĞLAYACAK?

Söz konusu token’ların satışı Eskişehirspor için önemli bir gelir kaynağı olacak. Taraftarlar ise ellerindeki token’ları üç temel başlık altında değerlendirebilecek.

İlk olarak projeye özel hazırlanan Eskişehirspor aplikasyonu üzerinde, token’larını kullanarak özel içeriklere ve anketlere erişebilecek; kimi zaman sporcularla özel buluşmalara katılabilecekler. Aynı zamanda bu aplikasyon üzerinden sadece Eskişehirspor’a ilişkin haberleri değil, tüm liglerle ilgili genel bilgilere ve maç sonuçlarına ulaşabilecekler. Bunun yanında taraftarlar, ellerindeki token’ları Bitci Teknoloji’nin kripto paradan TL’ye ödeme platformu Bitci Pay ile anlaşması bulunan tüm noktalarda alışveriş için kullanabilecekler. Son olarak söz konusu token’ların Bitci.com üzerinden işlem görmeye başlamasıyla birlikte, diledikleri zaman bu token’ları alıp satabilecekler.

 

4.352 okunma

Yorum Yap

31 Mart 2021 Çarşamba

TÜRKİYE 3-3 LETONYA

online ziyaretçi: 561
 
yukarı