HAYAL PEŞİNDE KOŞMANIN BİR ANLAMI YOK - Eskişehir Haberler

HAYAL PEŞİNDE KOŞMANIN BİR ANLAMI YOK

Anasayfa / Spor
HAYAL PEŞİNDE KOŞMANIN BİR ANLAMI YOK

Diri, Eskişehirspor’un Samsunspor karşısındaki kadrosunu eleştirerek “Cengiz hoca kendi kariyerine mağlubiyetler eklememek istiyor olabilir. Ancak bizim için dosya kapatmak kupa değerinde olduğu bir dönemdeyiz” dedi.

“ARTIK RAHATSIZ EDİCİ”

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, Eskişehirspor’un Samsunspor karşısındaki kadrosunu twitter hesabından eleştirdi. Diri şu ifadeleri kullandı “Eskişehirspor’umuzda kadro tercihinde yaşanan haksızlık artık rahatsız edici hal aldı. Bu kulübü bir kere bile şikayet etmeyen yıllardır para dahi konuşmayanlar takımda yok ama her transfer dönemi bütün imkanları kullanıp takımdan kaçmaya çalışanlar ve kulübe ihtar çekenler ilk 11”

NEDEN YOKLAR

“Takımın 2. Kaptanı Furgan hep yedek çocukluk hayalim diyerek sözleşme uzatan Talha Samsun'a bile götürülmedi. Bedirhan Akçay, Uğurcan keza öyle.  Geçen hafta kaleyi başarıyla koruyan Cengiz Alp yedek ama bu takımda seneye olmayacak ve her fırsatta kaçmaya çalışanlar ilk 11. Daha nice örnek verilebilir. Bu şanlı formayı giymek isteyene değil bu formayı terletmemek için bin takla atıp kaçmak isteyene zorla giydiriyoruz. Eskişehirspor’umuzdan faydalananlara değil Eskişehirspor’umuzun faydalanacağı arkadaşların forma giymesi camiamıza yakışanı olacaktır”

“YÖNETİM KURULUMUZA DA SİTEMKARIZ”

“Cengiz hoca kendi kariyerine mağlubiyetler eklememek istiyor olabilir. Ancak bizim için dosya kapatmak kupa değerinde olduğu bir dönemdeyiz. Dosya kapatabilmek için yeni Metehanlar Bilaller çıkarmamız lazım. Artık bu konuda taraftarın da beklentisini karşılamasını bekliyoruz. Bu konuda yönetim kurulumuza da sitemkarız, bu şanlı formayı giymemek için her fırsatı kullananlara karşı, bu armayı taşımak için bekleyen çocukların hakkının korunmasını bekliyoruz. Bunu siz de yapmazsanız kimse yapmaz. Takım düştü. Hala hayal peşinde koşmanın bir anlamı yok”

“ESKİŞEHİRSPOR MENFAATLERİ İÇİN”

“Biz maçtan önce söyleyelim söyleyeceğimizi de sonra maçtan sonra söylendi olmasın. Bu dediklerimizin sonuna kadar arkasındayız. Takım düşmemiş olsa fikstür avantajımız olsa bekleyelim ama yaşadığımız onca olaydan ders alamıyorsak sıradanlaşırız. Eskişehirspor menfaatleri için”

 

istikbalgazetesi.com

3.137 okunma

Yorum Yap

5 Nisan 2021 Pazartesi

Eskişehirspor küme düştü

5 Nisan 2021 Pazartesi

Ormanspor 1 Puana Razı Oldu

11 Mart 2021 Perşembe

Hazırlıklar Devam Ediyor

online ziyaretçi: 517
 
yukarı