DENİZİ GEÇTİK DEREDE BOĞULDUK - Eskişehir Haberler

DENİZİ GEÇTİK DEREDE BOĞULDUK

Anasayfa / Spor
DENİZİ GEÇTİK DEREDE BOĞULDUK

Günlerdir transfer tahtasını açmak için uğraş veren Eskişehirspor yönetimi  5 dosyada resmen kilitlendi.  Daha önce Eskişehirspor forması giymiş Hasan Hüseyin Acar, Kıvanç Karakaş ve Aytaç Öden ile birlikte Konyaspor ve Trabzonspor’dan yasağın kalkması  için gerekli olan imzalar alınamadı.

5 dosyayı çözemediklerini belirten yönetim dün açıklama yaparak  “Bulunduğumuz durum her ne olursa olsun, Anadolu’nun yıldızı olarak her şartta dimdik yolumuza devam edeceğimizi tüm kamuoyunun bilgisine sunar, bu süreçte bizlere en büyük desteği veren taraftarımıza teşekkürü borç biliriz” dedi.

3 OYUNCU İMZA VERMEDİ

Eskişehirspor yönetimi transfer tahtasının açılması için büyük uğraş verirken 5 dosyada kilitlendi. TFF’de bulunan 74 dosyanın yanı sıra 9’u transfer yasaklı olmak üzere 12 dosya üzerinde çalışma yaptı.  En son Hasan Hüseyin Acar, Kıvanç Karakaş, Aytaç Öden’in imza vermeye yanaşmadığı belirtildi.

TRABZON VE KONYA SORUN ÇIKARDI

Eskişehirspor Konyaspor ve Trabzonspor’dan da imza alması gerekiyordu. Konyaspor, 200 bin Euro alacağına karşılık Buğra Çağlıyan ve Furkan Balaban'ı talep ederek aksi takdirde imza vermeyeceklerini Eskişehirspor yönetimine ilettiği belirtildi.  Trabzonspor’un ise 370 Bin Euro karşılığında Mehmet Özan’ı önerilmişti. Önce kabul eden bordo-mavili takım ardından da Mehmet’den vazgeçip paranın tamamını nakit olarak isteyince bu iş de bozuldu.

SÜRE VERMİŞLERDİ

Transfer açılsa idi Erkan Zengin ile birlikte Mehmet Akyüz, Serdar Özkan, Volkan Şen,  Hamit Yıldız,  Kurtuluş Yurt Stefan Silva, Omar Eddahri Eskişehirspor’a gelecekti. Bu oyuncuların Perşembe saat 13.00’e kadar süre verdikleri öğrenildi. Prensipte anlaşma sağlanan bu oyuncular transfer tahtasının açılamaması nedeniyle başka kulüpler ile temasa geçti.

1 ŞUBAT SON GÜN

Ara transfer dönemi 1 Şubat 2021 Pazartesi günü sona erecek. Daha 4 gün olma rağmen 5 dosyada sorun yaşayan yönetimin bu isimler ile yine görüşme yapması bekleniyor. Taraftarlar ise umutla yasağın kalkmasını bekliyor. 

 

istikbalgazetesi.com

3.395 okunma

Yorum Yap

18 Şubat 2021 Perşembe

BUGÜN KAMP VAR

18 Şubat 2021 Perşembe

ORMANSPOR YOLUNA DEVAM EDİYOR

3 Şubat 2021 Çarşamba

ES-ES’E 1 MİLYON AĞAÇ

3 Şubat 2021 Çarşamba

ALTAY MAÇI HAZIRLIKLARI BAŞLADI

online ziyaretçi: 386
 
yukarı