3 OYUNCU DAHA İMZA VERDİ - Eskişehir Haberler

3 OYUNCU DAHA İMZA VERDİ

Anasayfa / Spor
3 OYUNCU DAHA İMZA VERDİ

Transfer yasağı ile ilgili Eskişehirspor İkinci Başkanı Fatih Baturaygil, “Tüm alacaklılarla temas içindeyiz. Bir çoğundan imzaları aldık. Son olarak Gekas, Kamal Issah ve Figueras gibi isimler transferin açılması için imza verdi” dedi.

Öte yandan daha önce Eskişehirspor forması giyen Mongongu ve Anel Hadzic’in de şu ana kadar imza vermediği öğrenildi. Transfer yasağını kaldırmak için uğraşan Eskişehirspor yönetimi imzaları alarak taraftara müjdeli haberi vermek istiyor.

GEKAS, KAMAL ISSAH VE FİGUERAS DA TAMAM

Eskişehirspor’da yönetim transferi açabilmek adına dört koldan çalışma yürütüyor. Siyah Kırmızılı kulüpten alacaklı olan futbolcu, teknik direktör, antrenör, menajer ve kulüplerle görüşmeler sürüyor. FİFA’da bulunan dosyalar konusunda da olumlu gelişmeler yaşanıyor. Eskişehirspor İkinci Başkanı Fatih Baturaygil, imzalar konusunda gece gündüz çalıştıklarını, tesislerden çıkmadıklarını belirterek “Tüm alacaklılarla temas içindeyiz. Birçoğundan imzaları aldık. Son olarak Gekas, Kamal Issah ve Figueras gibi isimler transferin açılması için imza verdi. Umudumuz arttı. Kalan alacaklı dosyalar konusunda çalışmamızı yürütüyoruz” dedi. 

MONGONGO VE ANEL HADZİC İLE GÖRÜŞME

Es-Es’te daha önceki yıllarda forma giyen Mongongu ve Anel Hadzic’in de şu ana kadar imza vermediği öğrenildi. Yönetim  Ruud Boffin, Jerry Akaminko, Ben Khalifa, Hasan Hüseyin Acar, Kıvanç Karakaş, Emre Güral, Hakan Çinemre, Aykut Akgün, Bilal Aziz Özer, Nadir Çiftçi, İshak Doğan, Aytaç Öden, Mongongu, Anel ile Trabzonspor ve Konyaspor ile bugün ve yarın da son görüşmeyi yaparak durumu netleştirecek.

 

istikbalgazetesi.com

3.686 okunma

Yorum Yap

18 Şubat 2021 Perşembe

BUGÜN KAMP VAR

18 Şubat 2021 Perşembe

ORMANSPOR YOLUNA DEVAM EDİYOR

3 Şubat 2021 Çarşamba

ES-ES’E 1 MİLYON AĞAÇ

3 Şubat 2021 Çarşamba

ALTAY MAÇI HAZIRLIKLARI BAŞLADI

online ziyaretçi: 431
 
yukarı