Ormanspor’da İstikamet Van - Eskişehir Haberler

Ormanspor’da İstikamet Van

Anasayfa / Spor
Ormanspor’da İstikamet Van

Van Deplasmanına Hazırız

 Giresun Gençlikspor ile olan maçı ertelenen Eskişehir Ormanspor Hentbol Takımı ibreyi Van’a çevirdi. 26 Kasım Perşembe günü oynanacak maç için hazırlıklar devam ediyor.

 Antrenör M.Fatih Işık yönetimine yapılan antrenmanda takımın hırslı olduğu görüldü. Karabük’de alınan ilk mağlubiyetin olumsuzluğunu üzerinden atan Ormanspor, bu mağlubiyeti Van Erek Spor karşısında telafi etmeyi planlıyor.

Son antrenmanı Kulüp Başkanı Recep Temel ve Yönetimde izleyerek oyunculara moral verdi. Antrenman sonunda bir konuşma Yapan Başkan Temel, yapabileceğinizin en iyisini yapın diyerek “Karabükte ilk yenilgimizi yaşadık. Bunu da tecrübe etmek de varmış. Sporda yenmekte yenilmekte var. Siz mücadele ettiğiniz takdirde biz hep yanınızda olacağız. Rehavete kapılmayın, motivasyonunuzu bozmayın, bu iş sizin mesleğiniz, en iyisini yapın” dedi.

Antrenör M.Fatih Işık da yaptığı konuşmada “Karabük maçını bir yol kazası sayıyoruz” dedi. Disiplin, çalışma ve sabır ile bu yenilgiyi telefi edeceklerini ifade eden M.Fatih Işık “Hata yapacağız ama yine birbirimize omuz vereceğiz. Bugünkü antrenman çok keyifli idi. Antrenmandaki oyunu ve azminizi maçta da ortaya koyarsanız hedefimizi yakalarız” dedi.
Eskişehir Ormanspor Van deplasmanı için Çarşamba günü uçakla Van’a hareket edecek.

3.657 okunma

Yorum Yap

18 Ocak 2021 Pazartesi

MAÇ ÖNCESİ ÖDEME YAPILACAK

18 Ocak 2021 Pazartesi

ORMANSPOR ARTIK LİDER

7 Ocak 2021 Perşembe

Milliler Bu Kez Yenildi

6 Ocak 2021 Çarşamba

3 GÜN İZİN VAR

31 Aralık 2020 Perşembe

ES-ES İÇİN EN KÖTÜ YIL

31 Aralık 2020 Perşembe

BOLUSPOR MAÇI HAZIRLIKLARI BAŞLADI

28 Aralık 2020 Pazartesi

6 OYUNCU KADRO DA YOK

online ziyaretçi: 312
 
yukarı