GELECEĞE DAHA UMUTLU BAKIYORUZ - Eskişehir Haberler

GELECEĞE DAHA UMUTLU BAKIYORUZ

Anasayfa / Spor
GELECEĞE DAHA UMUTLU BAKIYORUZ

TRT Radyo 1'de konuşan Eskişehirspor Teknik Direktörü İlhan Var, “Oynadıkça daha iyiye giden bir takımız. Her geçen gün daha az hata yapıyoruz. Hata sayılarını en aza indirmeye başladık. Ancak ilk hedefimiz Eskişehirspor’u bu sezon ligde tutmak" dedi.


İlhan hoca takımda çok yetenekli oyucuların olduğunu da  söyleyerek “Biz hem ligde hedef kovalıyoruz hem de Türk futboluna yeni futbolcular kazandırıyoruz. Şuan kadromuzda yer alan en az 7 futbolcu takip de.  Yurt dışından bile takip edilen oyuncularımız var” dedi.


“MÜCADELEMİZE DEVAM EDECEĞİZ”


TRT Radyo 1'de konuşan Eskişehirspor Teknik Direktörü İlhan Var programda acıklamalarda bulundu. Geleceğe daha umutla baktıklarını belirten Var hoca “Eskişehirspor artık bir sistem içerisinde, takım halinde futbol oynamaya çalışan bir takım. Şükürler olsun doğru yolda ilerliyoruz. Futbolseverler ve Eskişehirspor camiası takımın çok daha iyiye gittiğini görmeye başladı. Geleceğe artık çok daha umutlu bakıyoruz. İnşallah galibiyetler kazanmaya da başlayacağız. Çok çalışarak mücadelemize devam edeceğiz” dedi. 


“EN AZ 7 FUTBOLCU TAKİP EDİLİYOR”


Çok yetenekli gençlere sahip oldukların belirten ve Türk futboluna yeni futbolcular kazandırdıklarını söyleyen Var “Bilal Ceylan şu an tüm Türkiye’nin gündeminde. 17 yaşında ve çok sayıda takım kendisini takip ediyor ve istiyor. 16 yaşındaki Buğra Çağlıyan var. Genç milli takımlarda forma giyiyor. Buğra cidden çok yetenekli gelecek vadeden bir oyuncu. Onur Arı’yı profesyonel yaptık ve oynatıyoruz. 19 yaşında ve 1,95’lik bir santrafor oyuncusu. Altyapımızda ve rezerv kadromuzda çok yetenekli nice isimler var. Biz hem ligde hedef kovalıyoruz hem de Türk futboluna yeni futbolcular kazandırıyoruz. Şuan kadromuzda yer alan en az 7 futbolcu takip ediliyor. Biz bu oyuncuların hiçbirini sezon sonuna kadar vermeyi düşünmüyoruz. Yurt dışından bile takip edilen oyuncularımız var. Sezon sonunda oyuncu satılarak transfer tahtası açılabilir mi, açılabilir. Neden olmasın. Bu oyuncuların talep görmesine vesile olabiliyorsak,  ne mutlu bize. Günübirlik projelerin değil, geleceğe dönük projelerle hareket ediyoruz” dedi.


“HEDEFİMİZ LİGDE TUTMAK”


İlhan Var tek heedflerini takımı ligde tutmak olduğunu da söyleyerek “Oynadıkça daha iyiye giden bir takımız. Her geçen gün daha az hata yapıyoruz. Hata sayılarını en aza indirmeye başladık. Daha özgüvenli ve etkili bir futbol oynamaya çalışıyoruz. Rakip kim olursa olsun, biz kendi futbolumuzu oynamaya çalışıyoruz. İlk hedefimiz Eskişehirspor’u bu sezon ligde tutmak” dedi.

 

istikbalgazetesi.com

2.756 okunma

Yorum Yap

18 Ocak 2021 Pazartesi

MAÇ ÖNCESİ ÖDEME YAPILACAK

18 Ocak 2021 Pazartesi

ORMANSPOR ARTIK LİDER

7 Ocak 2021 Perşembe

Milliler Bu Kez Yenildi

6 Ocak 2021 Çarşamba

3 GÜN İZİN VAR

31 Aralık 2020 Perşembe

ES-ES İÇİN EN KÖTÜ YIL

31 Aralık 2020 Perşembe

BOLUSPOR MAÇI HAZIRLIKLARI BAŞLADI

28 Aralık 2020 Pazartesi

6 OYUNCU KADRO DA YOK

online ziyaretçi: 274
 
yukarı