“BU FORMA KUTSALDIR NASİP OLMAZ HERKESE” - Eskişehir Haberler

“BU FORMA KUTSALDIR NASİP OLMAZ HERKESE”

Anasayfa / Spor
“BU FORMA KUTSALDIR NASİP OLMAZ HERKESE”

İstanbulspor yenilgisi sonrası taraftar takımı tesislerde "Bu forma kutsaldır nasip olmaz herkese" sloganları ile karşıladı. Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri tepkisini sosyal medya hesabından “Taraftar yıllardır mücadele ediyor. Yönetim mücadele ediyor. Teknik ekip mücadele ediyor. Tesis personeli mücadele ediyor. Yerel basın mücadele ediyor. Ama sahada mücadele olmadığı zaman bütün bu mücadele boşa gidiyor. İnsanda biraz olsun utanma olur” dedi.

TEPKİ TOPLADI

20 maçtır kazanamayan Eskişehirspor’da saha içindeki oyuncuların mücadelesi taraftarın sabrını taşırdı.

Sahada kazanmak için pek varlık gösteremeyen bazı futbolcular artık fazlasıyla tepki toplamaya başladı. Taşıdığı formanın büyüklüğünü bilmeyen ve alınan her yenilgiyi doğal olarak karşılamaya başlayan anlayış isyan ettirdi.

TARAFTARI KIZDIRDI

Siyah Kırmızılı takım son olarak İstanbul deplasmanında İstanbulspor karşısında 3-0 yenildi. Alınan yenilgiden çok Eskişehirsporlu futbolcuların yenilgiyi kabullenmesi ve direnç göstermemesi kızdırdı.  Sonunda Eskişehirspor taraftarı da patladı. Futbolculara sosyal medya üzerinden ve tesislere giderek tepkilerini gösterdiler.

“İNSANDA BİRAZ OLSUN UTANMA OLUR”

İstanbulspor yenilgisi sonrası taraftar takımı gece tesislerde "Bu forma kutsaldır nasip olmaz herkese" sloganları ile karşıladı. Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri tepkisini sosyal medya hesabından şu cümlelerle ifade etti “Taraftar yıllardır mücadele ediyor. Yönetim mücadele ediyor. Teknik ekip mücadele ediyor. Tesis personeli mücadele ediyor. Yerel basın mücadele ediyor. Ama sahada mücadele olmadığı zaman bütün bu mücadele boşa gidiyor. İnsanda biraz olsun utanma olur” dedi.


Ayrıca sosyal medya aracılığı ile de taraftarlar oyunculara tepkisini dile getirdi.

 

istikbalgazetesi.com

6.370 okunma

Yorum Yap

26 Kasım 2020 Perşembe

Maradona hayatını kaybetti

25 Kasım 2020 Çarşamba

KUPADA MORAL ARIYORUZ

23 Kasım 2020 Pazartesi

Yeni Puansız Hafta

23 Kasım 2020 Pazartesi

Ormanspor’da İstikamet Van

22 Kasım 2020 Pazar

Bu Kez Eselim...

16 Kasım 2020 Pazartesi

TÜRKİYE 3-2 RUSYA

15 Kasım 2020 Pazar

ŞİMDİ PROVA ZAMANI

6 Kasım 2020 Cuma

Kupa İyi Geldi

6 Kasım 2020 Cuma

GURURUMUZ SÜMEYYE

online ziyaretçi: 242
 
yukarı