Ormanspor Ankara Hentbol İhtisas ile Puanları Paylaştı - Eskişehir Haberler

Ormanspor Ankara Hentbol İhtisas ile Puanları Paylaştı

Anasayfa / Spor
Ormanspor Ankara Hentbol İhtisas ile Puanları Paylaştı

Eskişehir ve Ankara Temsilcileri Yenişemedi
 
27-27 Berabere

Türkiye Erkekler Hentbol 1.Ligi temsilcimiz Eskişehir Ormanspor bu hafta beraberliğe razı oldu.

Kendi sahasında Ankara Hentbol İhtisas ile karşılaşan Ormanspor istediği oyunu ortay koyamadı. Maçın ilk golünü Ankara İhtisas atarken, 20.Dakikaya kadarda üstün oynadı. Bu sırada aldığı ilk molanın ardından Ormanspor oyunda dengeyi kurmayı başardı ve ilk yarı 12-12 berabere bitti. İkinci yarıda daha toparlanmış olarak görünen temsilcimiz, üst üste ataklar geliştirdi. Bu sefer telaşlanan Ankara Henbol takımı oldu. Maç boyunca skor hep dengeli seyretti. Son 4 dakikaya 27-24 önde giren Ormanspor üst üste hatalar yaptı. Birde ceza alıp 4 kişi kalınca farkı koruyamayarak beraberliğe razı oldu. Karşılaşma 27-27 sona erdi.

Eskişehir Ormanspor Antrenörü M.Fatih Işık galibiyet serisinin bozulmasından üzüntü duyduklarını dile getirerek “Rakibimiz bizden güçlü ve tecrübeliydi. Yinede galibiyetle bitirebilirdik. Telaşlanıp, son dakikalardaki üstünlüğümüzü koruyamadık. Defalarca izleyip ders çıkartmamız gereken bir maç oldu” dedi.

Milli takımın maçı nedeniyle Hentbol liglerine 2 hafta ara verilecek. A Milli Erkek hentbol takımımız 2022 Avrupa Hentbol Şampiyonası eleme grubu müsabakasında deplasmanda Hollanda ve 8 Kasım da Eskişehir de Slovenya ile oynayacak.
 
Ormanspor 15 Kasım da Karabük deplasmanı ile maçlarına devam edecek.

3.504 okunma

Yorum Yap

14 Haziran 2021 Pazartesi

iLK iMZALAR GELDi

14 Haziran 2021 Pazartesi

HENTBOLÜN EFSANESİ ORMANSPOR’DA

14 Haziran 2021 Pazartesi

CÜMLE ALEME REZİL OLDUK

9 Haziran 2021 Çarşamba

BU HALE GETİRENLER ORTADA YOK

9 Haziran 2021 Çarşamba

MEVLÜT FESHETTİ GİTTİ

online ziyaretçi: 460
 
yukarı